Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

środa z apkami część IV

Środa z apkami część IV – uczymy się języków!

Środa z apkami część IV – Już prawie koniec miesiąca i powoli zaczynamy przygotowywać się do 1 listopada. Jednak do tego czasu został jeszcze tydzień. A dziś? Dziś Środa z apkami część IV, a jakże! A co takiego ciekawego znajdziecie w dzisiejszym odcinku? Na pewno będzie co nieco o ciekawych sposobach nauki obcych języków, aplikacja do analizowania Wi-Fi oraz to co wszyscy uwielbiamy z rana – czyli budzik!

Zobacz też: Najlepszy abonament bez telefonu

Reverse Dictionary

Ot, słownik. Co w tym może być takiego specjalnego? Dwie rzeczy na pewno są. Po pierwsze w Reverse Dictionary nie wpisujemy słowa do tłumaczenia, a sami opisujemy coś, na co nie znamy słowa. Do tego aplikacja może nam czytać na głos znalezione przykłady słów pasujące do podanego opisu. Obydwie te opcje sprawiają, że aplikacja może być przydadnym uzupełnieniem dla każdego, kto uczy się języka angielskiego.

Reverse Dictionary
Reverse Dictionary
Developer: Mihca Ceylan
Price: Free

 

MondlyVR

Znajomość języka obcego to nie tylko słówka, ale też umiejętność porozumiewania się w obcym języku. MondlyVR pozwala na rozmowę w innych językach w wirtualnym świecie przy pomocy gogli VR. Jest to bardzo fajne wykorzystanie tej technologii, dzięki któremu będziemy mogli w końcu się przełamać i zacząć szlifować rozmowy w obcych językach. Bo chyba w końcu po coś tych języków się uczymy, prawda?

Mondly: Learn Languages in VR
Mondly: Learn Languages in VR
Developer: ATi Studios
Price: €3.79

 

Zobacz też: Abonament dla rodzin – ranking

Hide “Running In The Background” Notification

A teraz bardzo prosta aplikacja z konkretnym zastosowaniem. Hide Notification pozwala na ukrywanie powiadomień, które nas zasypują na Androidzie Oreo. Ze względu na to, że ma to swoje zastosowanie właśnie na tej wersji popularnego systemu operacyjnego, raczej nie każdy będzie miał możliwość skorzystania z tej aplikacji, ale mimo wszystko warto mieć na uwadze takie przydatne apki.

Hide"using battery"Notification
Hide"using battery"Notification
Developer: Unknown
Price: Free

 

Blue Light Filter for Migraine – Eye Shield

Jeżeli dużo korzystasz ze smartfona w nocy i miewasz przez to bóle głowy lub trudności z zaśnięciem – to Eye Shield powinien Cię zainteresować, tak jak zainteresował mnie. Aplikacja ta posiada filtr niebieskiego światła, które emitują ekrany naszych urządzeń. Włączenie takiego filtru pozwala na ochronę przed  szkodliwym “mruganiem” wyświetlaczy, które to powoduje kłopoty ze snem, bezsenność, migreny i chroniczne bóle głowy.

Blaulichtfilter - Nachtmodus
Blaulichtfilter - Nachtmodus
Developer: Unknown
Price: Free

 

Wi-Fi Analyzer

Jeżeli chcemy zapewnić sobie dobre, stabilne połączenie z internetem, wybór odpowiedniego dostawcy oraz routera nie są jedynymi rzeczami, na jakie powinniśmy zwracać uwagę. Ważne jest też znalezienie niezapchanego kanału Wi-Fi. Ta aplikacja może w tym pomóc. A dokładniej, dostaniesz informację z jakiego kanału korzysta Twoje połączenie oraz połączenia Twoich sąsiadów i w ten sposób będziesz wiedział, jak bardzo jest używany dany kanał. Poza tym będziemy mogli zobaczyć, jak dobry zasięg mają poszczególne kanały w różnych pomieszczeniach. Niestety sama zmiana kanału musi zostać zrobiona z poziomu routera, ale w nowoczesnych urządzeniach to nie jest większy problem.

Wifi Analyzer
Wifi Analyzer
Developer: Unknown
Price: Free

 

Zobacz też: Ranking Sieci Komórkowych

Clockwise Smart Alarm

Och budzik. Jak ja uwielbiam budzik… Pewnie wiele z was zanim wstanie z łóżka, sięga po telefon i zaczyna sprawdzać co tam się przez noc wydarzyło. Może nie jest to najzdrowszy nawyk, ale sam nie jestem do tego przyzwyczajony. Ostatnia prezentowana dziś aplikacja, oprócz tradycyjnego budzika będzie nam czytać wybrane informacje, jak prognoza pogody, fakty historyczne o dzisiejszym dniu czy Twittera – w ten sposób będziemy mogli sobie jeszcze poleżeć w spokoju na łóżku i posłuchać, co w trawie piszczy bez konieczności otwierania oczu. Środa z apkami część IV

Clockwise Smart Alarm Beta
Clockwise Smart Alarm Beta
Developer: Epoch Software
Price: Free+

Zobacz też: Tani internet do domu – ranking

 

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *