Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

składane smartfony

Składane smartfony? Sony pracuje nad swoją wersją

Składane smartfony to ciekawy temat. Co jakiś czas wypływa za sprawą Samsungowego Galaxy Fold. To przez potrzebę przeprojektowania, o której już pisaliśmy oraz ciągłe odsuwanie początku sprzedaży na “nie-wiadomo-kiedy”. Na sprzedaż Huawei Mate X też zresztą wciąż jeszcze czekamy. I poczekamy do września. Pytanie tylko ile osób zdecyduje się na zakup tego urządzenia, biorąc pod uwagę problemy całej firmy powodowane przez USA? Choć składane smartfony narobiły wiele szumu, daleko im do doskonałości. Okazuje się natomiast, że także Sony ma swoją wizję smartfonów przyszłości…

Składane smartfony, a pomysł Sony

Słychać od niedawna o nowym pomyśle Sony. Producent zdaje się pracować nad bardziej zaawansowanym urządzeniem, nad rolowanym smartfonem obsługującym 5G. Chce stworzyć groźnego konkurenta dla składanych smartfonów Samsunga i Huawei.

https://twitter.com/Samsung_News_/status/1147473317672214528

Urządzenie będzie wyposażone w nowego Snapdragona 855 i modem X50. Prototyp dostał baterię o pojemności 3220 mAh, 10-krotny Zoom i wyświetlacz LG. Wydaje się, że finalnie smartfon Sony będzie miał pojemniejszą baterię. Trudno sobie wyobrazić, żeby było inaczej w przypadku telefonu o dużym ekranie i dużych możliwościach.

Co do filmiku zamieszczonego w twittcie, pokazuje prototyp wyświetlacza Samsunga, ale podobno właśnie po to by pokazać cechę wyświetlacza LG, który otrzyma dzieło Sony.

Czy rzeczywiście producent stworzy coś zupełnie nowego? Czy otrzymamy całkowicie nową jakość? Trochę trudno uwierzyć w ten rolowany smartfon, ale z pewnością miło by było go zobaczyć. Gdyby okazało się, że Sony naprawdę zrobi coś takiego, składane smartfony zapewne nieco straciłyby na popularności. A co Wy myślicie o takim rolowanym urządzeniu?

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *