Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Samsung Opera House

Samsung Opera House – największe centrum doświadczeń mobilnych

Samsung Opera House to nazwa nowego, niezwykłego miejsca, które jest największym na świecie centrum doświadczeń mobilnych. Właśnie w Indiach, dokładniej w Bengaluru, a jeszcze dokładnie przy ulicy Brigade Road mieści się wspomniane centrum. Samsung odnowił słynną Operę i w tym pięknym, zabytkowym budynku zgromadził najciekawsze technologie by zafundować ludziom wyjątkowe doświadczenia.

Samsung Opera House – technologie jutra na wyciągnięcie ręki…

To właśnie tam będzie można testować urządzenia oparte o technologie transformacyjne, takie jak wirtualna rzeczywistość (VR), sztuczna inteligencja (AI) i Internet przedmiotów (IoT). Odwiedzający mogą na przykład stać się na chwilę pilotem myśliwca, wykonującym ekstremalne akrobacje samolotem albo przeżyć bitwę kosmiczną, czy też (bardziej przyziemnie) przejażdżkę kolejką górską. Wszystko to dzięki fotelowi 4D Sway Chair lub Whiplash Pulsar 4D. W wirtualnej rzeczywistości mogą też zanurzyć się miłośnicy kajakarstwa lub wiosłowania, a entuzjaści fitness mogą przemierzać Europę, ścigając się z przyjacielem.

Dla fanów kina Samsung przygotował strefę kina domowego, którą można zarezerwować by z rodziną lub przyjaciółmi oglądać filmy.

Samsung Opera House to także miejsce, w którym pasjonaci technologii będą mogli korzystać z warsztatów i rozwijać swoją wiedzę.

Oprócz niecodziennych doznań związaniem ze stosowaniem nowych technologii, w centrum doświadczeń mobilnych Samsunga będzie można także obejrzeć i przetestować wszelkie urządzenia mobilne, w tym flagowe smartfony, tablety, a także telewizory, i urządzenia domowe np. lodówkę Family Hub.

Samsung urządził nawet Strefę Home Appliance, która będzie wyposażona w kuchnię, gdzie szef kuchni będzie prowadził pokazy gotowania na żywo za pomocą inteligentnych piekarników Samsung.

W Samsung Opera House znajdzie się też największa na świecie ekspozycja akcesoriów producenta. Będzie więc można znaleźć tam wszelkie futerały, Etui, powerbanki, a także otrzymać unikalną możliwość dostosowania akcesoriów do swoich potrzeb. Może to być na przykład instalowanie wojskowych wzmocnień wytrzymałościowych do ochrony ekranu, grawerowanie laserowe wymyślonych przez siebie wzorów i wiele, wiele innych.

Oczywiście poza tym, że nowym centrum doświadczeń mobilnych, będzie można wszystkiego dotknąć i wszystko przetestować, będzie też można dokonać zakupu. Sam pomysł na stworzenie takiego przedsionka przyszłości wydaje się być naprawdę trafionym. Kto nie chciałby wypróbować tych wszystkich gadżetów? Szkoda jedynie, że z Polski mamy tam tak daleko 😉 Niestety trudno sobie wyobrazić, żeby w naszym kraju mogło powstać coś podobnego, więc przyjdzie nam zapewne obejść się smakiem…

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *