Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Samsung Galaxy S9 za mniej niż 2000 zł!

Pojawiła się dziś świetna okazja dla tych, którzy planują kupić Samsung Galaxy S9. Smartfon z pewnością wart jest uwagi i trudno się dziwić tym, którzy chcą go mieć. Nie wszyscy jednak są gotowi wydać na niego 3000 zł. A gdyby tak zapłacić za S9 mniej niż 2000 zł? Opłacałoby się? To jak najbardziej możliwe, ale musicie się pospieszyć bo ta okazja jest dostępna tylko dziś, czyli 17 grudnia 2018 roku! Zobaczcie co trzeba zrobić, żeby z niej skorzystać.

Samsung Galaxy S9 poniżej 2000 zł

Właśnie dziś i tylko dziś w sklepie internetowym Media Markt można kupić Galaxy S9 za 2599 zł. W oficjalnej polskiej dystrybucji taniej go nie dostaniecie. Przy okazji podkreślamy, że cena dotyczy modelu w kolorze Coral Blue. Kupienie S9 w Media Markt to pierwszy krok. Drugim będzie skorzystanie ze świątecznej promocji Samsung, w której Media Markt bierze udział. Dzięki temu dostaniecie aż 500 zł zwrotu gotówką. Ale to nadal daje nam 2099 zł…

Pozostał jeszcze trzeci krok. Polega na skorzystaniu z akcji Samsung Odkup. W ramach tej akcji możecie odsprzedać swój stary telefon i dostać za niego 250 zł. Oznacza to, że ostatecznie na Galaxy S9 wydacie tylko 1849 zł. No i powiedzcie, że to się nie opłaca!

Galaxy S9 promocja

Ale, żebyście wiedzieli, że to naprawdę dobra cena, przypomnijmy trochę co takiego ma do zaoferowania Samsung Galaxy S9.

Samsung Galaxy S9 w kilku słowach

Galaxy S9 to smartfon z bardzo wydajnym procesorem Exynos 9810, świetnym wyświetlaczem wykonanym w technologii Super AMOLED i naprawdę dobrym aparatem (tył: 12 MP, f/1,5 – f/2.4, przód: 8 MP, f/1.7). Prócz tego smartfon można odblokować odciskiem palca lub przez skanowanie twarzy. Urządzenie doskonale radzi sobie z wielozadaniowością. Fanów słuchania muzyki ucieszą wbudowane głośniki stereo, które gwarantują dźwięk najwyższej jakości.

W kwestii zdjęć, dzięki technologii Super Low Light aparat doskonale radzi sobie z fotografowaniem nawet przy naprawdę słabym świetle. Optyczna stabilizacja obrazu sprawia natomiast, że zdjęcia zawsze wychodzą ostre i wyraźne. S9 ma też tryb Slow-mo (960 klatek na sekundę).

Już tyle chyba wystarczy, żeby pokazać dlaczego Galaxy S9 to łakomy kąsek. Dlatego jeśli właśnie na niego polujecie, to śpieszcie się bo dziś macie niepowtarzalną szansę zapłacić za niego naprawdę dobrą cenę 😉 Tutaj możecie sprawdzić też abonament bez telefonu

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *