Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Samsung Blue Week

Samsung Blue Week, czyli pieniądze za zakup Samsunga

Rozpoczęła się kolejna akcja promocyjna Samsunga, którego już chyba wszyscy doskonale poznali z promocji typu, kup nasz smartfon, a dostaniesz zwrot. Tym razem jest podobnie. Samsung Blue Week polega na tym, że jeśli kupicie Galaxy Note 9, S9, S9+ albo Galaxy A7, dostaniecie do 500 zł zwrotu.

jaki jest najtańszy abonament bez telefonuSprawdź też: jakie mamy sieci GSM? i najlepsze sieci komórkowe.

Samsung  Blue Week – ile za jaki smartfon?

Zacznijmy od tego, że promocja trwać będzie do 18 listopada, do godz. 23:59 lub do wyczerpania puli zapasów. Jedynie w Plusie, potrwa dłużej bo do 25 listopada. Tak, czy inaczej nie ma zbyt wiele czasu do namysłu. Co do wysokości zwrotów, wygląda następująco:

  • Samsung Galaxy Note 9 – 500 zł,
  • Samsung Galaxy S9 – 500 zł,
  • Samsung Galaxy S9+ – 500 zł,
  • Samsung Galaxy A7 – 300 zł.

Jak widzicie, za tańszy model można dostać mniej niż za droższe modele flagowe. Co w takim razie zrobić, żeby dostać zwrot za zakup, któregoś z wymienionych smartfonów?

Zobacz: internet domowy porównanie ofert i najtańsze abonamenty bez telefonu.

Samsung Blue Week – zasady

Aby otrzymać 500 lub 300 zł, trzeba:

  • kupić i aktywować telefon objęty promocją.
  • W ciągu 14 dni od aktywowania telefonu, w aplikacji Samsung Members kliknąć w baner promocyjny “Odbierz swój kod” jaki pojawi się w sekcji “Korzyści”.
  • Odebrać kod do wypłaty gotówki. (Kody pobrane od poniedziałku do niedzieli aktywowane są w środę kolejnego tygodnia.) Na potwierdzenie, że kod już jest aktywny otrzymuje się numer PIN na adres e-mail podany przy rejestracji Konta Samsung.
  • W ciągu 7 dni udać się do bankomatu sieci Euronet. Wybrać: “Transakcja bez karty”, znaleźć w menu “Promocja Samsung”, wpisać kod i potwierdzić PIN-em.

Samsung Members

Po wykonaniu wszystkich wymienionych czynności, można już cieszyć się gotówką.

O Galaxy Note 9 nieco już pisaliśmy. Podobnie o Galaxy S9 i S9+, natomiast o Galaxy A7 jedynie wspomnieliśmy. Dlatego w tym miejscu przypominamy, że jest to telefon z potrójnym aparatem, wyświetlaczem Super AMOLED o przekątnej 6.00 cali. Smartfon został wyposażony w 8-rdzeniowy procesor Exynos 5 Octa 5430, o taktowaniu zegara 2.2 GHz. Urządzenie z pewnością jest warte uwagi. Być może więc Samsung Blue Week to dobra okazja, żeby pomyśleć o zakupie.

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *