Mobilny Ranking » Samsung Blue Week, czyli pieniądze za zakup Samsunga
Promocje

Samsung Blue Week, czyli pieniądze za zakup Samsunga

Samsung Blue Week

Rozpoczęła się kolejna akcja promocyjna Samsunga, którego już chyba wszyscy doskonale poznali z promocji typu, kup nasz smartfon, a dostaniesz zwrot. Tym razem jest podobnie. Samsung Blue Week polega na tym, że jeśli kupicie Galaxy Note 9, S9, S9+ albo Galaxy A7, dostaniecie do 500 zł zwrotu.

jaki jest najtańszy abonament bez telefonu

Samsung  Blue Week – ile za jaki smartfon?

Zacznijmy od tego, że promocja trwać będzie do 18 listopada, do godz. 23:59 lub do wyczerpania puli zapasów. Jedynie w Plusie, potrwa dłużej bo do 25 listopada. Tak, czy inaczej nie ma zbyt wiele czasu do namysłu. Co do wysokości zwrotów, wygląda następująco:

  • Samsung Galaxy Note 9 – 500 zł,
  • Samsung Galaxy S9 – 500 zł,
  • Samsung Galaxy S9+ – 500 zł,
  • Samsung Galaxy A7 – 300 zł.

Jak widzicie, za tańszy model można dostać mniej niż za droższe modele flagowe. Co w takim razie zrobić, żeby dostać zwrot za zakup, któregoś z wymienionych smartfonów?

Samsung Blue Week – zasady

Aby otrzymać 500 lub 300 zł, trzeba:

  • kupić i aktywować telefon objęty promocją.
  • W ciągu 14 dni od aktywowania telefonu, w aplikacji Samsung Members kliknąć w baner promocyjny „Odbierz swój kod” jaki pojawi się w sekcji „Korzyści”.
  • Odebrać kod do wypłaty gotówki. (Kody pobrane od poniedziałku do niedzieli aktywowane są w środę kolejnego tygodnia.) Na potwierdzenie, że kod już jest aktywny otrzymuje się numer PIN na adres e-mail podany przy rejestracji Konta Samsung.
  • W ciągu 7 dni udać się do bankomatu sieci Euronet. Wybrać: „Transakcja bez karty”, znaleźć w menu „Promocja Samsung”, wpisać kod i potwierdzić PIN-em.

Samsung Members

Po wykonaniu wszystkich wymienionych czynności, można już cieszyć się gotówką.

O Galaxy Note 9 nieco już pisaliśmy. Podobnie o Galaxy S9 i S9+, natomiast o Galaxy A7 jedynie wspomnieliśmy. Dlatego w tym miejscu przypominamy, że jest to telefon z potrójnym aparatem, wyświetlaczem Super AMOLED o przekątnej 6.00 cali. Smartfon został wyposażony w 8-rdzeniowy procesor Exynos 5 Octa 5430, o taktowaniu zegara 2.2 GHz. Urządzenie z pewnością jest warte uwagi. Być może więc Samsung Blue Week to dobra okazja, żeby pomyśleć o zakupie.

Samsung Blue Week, czyli pieniądze za zakup Samsunga
4.4 (88.89%) 9 votes

728x90