Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Rodzina w Play na kartę

Rodzina w Play na kartę, czyli grupowo na kartę!

Jeśli śledzicie co się dzieje na rynku operatorów komórkowych, to zapewne też zauważyliście, że Play intensywnie promuje swoją nową ofertę. Jak tylko została przedstawiona posypały się komentarze. Nie wszystkie przychylne… Chcemy jednak przedstawić Wam nową propozycję Play’a dla miłośników prepaidów i łączenia się w grupy. A teraz już do rzeczy, zobaczmy co kryje w sobie Rodzina w Play na kartę!

Rodzina w Play na kartę

Zacznijmy od tego, że pakiet Rodzina w Play na kartę można aktywować będąc użytkownikiem jednej z poniższych ofert:

  • Play na Kartę Rok Ważności Konta,
  • Play na Kartę,
  • Play na Kartę Surf,
  • Play na Kartę Lubię to!,
  • Formuła Play na Kartę.

W ramach Pakietu dostajemy:

  • Internet bez limitu GB dla każdego w grupie (po 15 GB włączany jest lejek)
  • Rozmowy do wszystkich sieci bez limitu
  • SMS‑y do wszystkich sieci bez limitu

Cały pomysł polega na tym, że możemy stworzyć sobie grupę z 2 do 8 numerów. Właściciel grupy zaprasza wybrane przez siebie osoby, a one muszą to zaproszenie przyjąć, żeby należeć do grupy. I to jedyne co muszą zrobić. Uruchomienia pakietu na wszystkich numerach dokonuje już właściciel – jednym kliknięciem. Choć numery są połączone, to użytkownicy (w tym też właściciel) nie mają dostępu do informacji o aktywnościach pozostałych członków grupy. Nie wiedzą do kogo i o jakich porach dzwonili czy pisali. Każdy z użytkowników może też włączać sobie dodatkowe usługi.

Opłaty za pakiet

Czas na finanse. Kwota do zapłaty za każdego użytkownika wynosi 25 zł/mc. Nie jest tak, że im więcej osób, tym taniej. Opłata jest stała. Tym sposobem za 4 osoby przyjdzie zapłacić 100 zł. Waszym zdaniem to się kalkuluje???

Kto płaci? Otóż za doładowanie konta odpowiada właściciel. Tyle, że nie doładowuje kont wszystkich użytkowników oddzielnie. Doładowuje swoje konto, zwane w regulaminie Pakietem Złotówek Użytkownika i z tej kwoty pobierana jest opłata za wszystkich członków grupy.

Co myślicie o ofercie Play? Opłaca się Waszym zdaniem założyć grupę?

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *