Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

redmi note 7

Redmi Note 7 ma świetny aparat i naprawdę niską cenę!

Ten smartfon ma wszystko co potrzebne, żeby stać się hitem! Xiaomi przedstawiło ostatnio Redmi Note 7 ze świetnym aparatem, dużą baterią, wydajnym Snapdragonem 660 i w naprawdę niskiej cenie. Sami zresztą zobaczcie jakie jeszcze atuty dostało nowe dziecię Xiaomi!

Gdzie najtaniej

Redmi Note 7 – pierwszy przedstawiciel nowej marki

Zacznijmy od tego, że producent postanowił wydzielić linię Redmi jako odrębną markę. Pierwszym jej przedstawicielem jest właśnie Redmi Note 7. Oznacza to, że z tyłu obudowy nie znajdziecie już loga Xiaomi, a logo Redmi. Tym bardziej nie dziwi, że producent postarał się, żeby urządzenie było naprawdę konkurencyjne. I trzeba przyznać – udało mu się. Nie jest to telefon pretendujący do roli flagowca i mogący stawać w konkury z najlepszymi smartfonami konkurencji, ale zdecydowanie może zrobić sporo szumu na średniej półce. Jakie są jego atuty?

redmi note 7 logo

Redmi Note 7 – aparat 48 Mpix

Zacznijmy od wspomnianego na początku aparatu. Fenomenem w tej klasie cenowej jest jego rozdzielczość, a mówimy tu o 48 Mpix (jasność f/1.8). Producent zastosował sensor Samsung ISOCELL GM1. Jest to podwójny aparat. Druga matryca ma 5 Mpix. Oczywiście mamy tu też sztuczną inteligencję i liczne tryby umożliwiające osiągnięcie możliwie najlepszych efektów. Przedni aparat ma już bardziej standardowe 13 Mpix.

redmi note 7 aparat

Redmi Note 7 – inne parametry

Co ważne bateria nowego Redmi ma pojemność aż 4000 mAh i obsługuje szybkie ładowanie. Wyświetlacz do małych nie należy – ma przekątną 6.3 cala i rozdzielczość 2340 x 1080 FHD+. Urządzenie napędza Snapdragon 660.

Redmi Note 7 – cena

A teraz to co czyni wszystkie wyżej wymienione parametry jeszcze lepszymi, czyli cena. Otóż urządzenie dostępne będzie w 3 wersjach:

  • 3 GB RAM i 32 GB pamięci wewnętrznej – 999 juanów (około 550 zł)
  • 4 GB RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej – 1199 juanów (około 660 zł)
  • 6 GB RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej – 1399 juanów (około 770 zł)

Chyba nie ma potrzeby komentowania tych cen? Dodamy tylko, że smartfon jest wyposażony w Androida 9 Pie i nakładkę MIUI 10.

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *