Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Prosto na kartę - Plus

Prosto na kartę – nowa oferta Plusa

Co powinna mieć dobra oferta na kartę? Powinna być prosta, czytelna i korzystna. Czy taka właśnie jest nowa oferta Plusa? Zobaczcie co daje Plus w ofercie Prosto na kartę (pełna informacja) i oceńcie sami! (Zobacz nasze porównanie ofert na kartę i najtańszych abonamentów bez telefonu)

Prosto na kartę – 19 gr za wszystko

Plus proponuje, żebyśmy płacili tyle samo za minutę połączenia na komórki i stacjonarne zarówno w Polsce, jak i w roamingu UE – będzie to 19 gr/min. Jest to także stawka za SMS -a, MMS -a i 1 MB transmisji danych. Po każdym doładowaniu konto jest ważne przez rok i przez ten czas środki nie przepadają. W obrębie sieci połączenia i SMS-y możemy mieć  za darmo, o ile włączymy bezpłatnie taką usługę i doładujemy konto kwotą przynajmniej 25 zł/ 30 dni. Dodatkowo możemy wykupić pakiet 3 GB za 5 zł na 30 dni. Prosto na kartę – nowa oferta Plusa

Plus kieruje swoją ofertę głównie do osób, które nie chcą pilnować włączania czy wyłączania pakietów, a wolą po prostu na bieżąco płacić za wszystko, z czego korzystają. Więcej szczegółów znajdziecie poniżej. Jak Wam się podoba oferta Plusa?

Prosto na kartę 1

 

Prosto na kartę 2

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *