Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

T-Mobile

Promocja w T-Mobile! – 200 zł za zakup Sony Xperia!

W kolejny już wiosenny (przynajmniej z nazwy) poranek śpieszymy donieść o najnowszej promocji w T-Mobile! Jeśli jesteście wierni smartfonom marki Sony Xperia, to ucieszy Was wiadomość,  że zakupując niektóre modele w T-Mobile, możecie otrzymać 100 lub 200 zł zwrotu. Operator z okazji wiosny i zbliżających się świąt chce rozdać trochę prezentów. Dlatego, jak informuje ci, którzy zdecydują się na zakup Sony Xperia XA2 lub XZ1 otrzymają 200 zł zwrotu, a ci, którzy wybiorą L1, XA1 dostaną 100 zł.

Jak dostać pieniądze od T-Mobile?

Żeby dostać pieniądze od T-Mobile, należy przy zakupie jednego z wyżej wymienionych modeli (na www.t-mobile.com) podać koniecznie swój adres email. To ważne, bo kiedy już zakupimy smartfon i zaczniemy go używać, na tenże właśnie adres mailowy zostanie nam wysłany link, dzięki któremu będziemy mogli zarejestrować urządzenie i następnie otrzymać zwrot 100 albo 200 zł. Operator zobowiązuje się dokonać przelewu na podane przez nas konto w ciągu 3 dni od rejestracji. Promocja T -Mobile obejmuje klientów indywidualnych i trwać będzie do 3 kwietnia.

Czy warto? Rynkowa cena takiego np. Sony Xperia XA2 wynosi w tej chwili około 1500 zł. Jeśli można dostać z powrotem 200 zł – to czemu nie? Na decyzje nie ma jednak zbyt wiele czasu, więc lepiej zacznijcie już myśleć czy aby się nie skusić i nie skorzystać skorzystać z promocji. Zwłaszcza, że wybrane modele Sony Xperia choć może nie są najlepszymi dostępnymi obecnie na rynku smartfonami , to jednak mają sporo atutów.

A Wy jak je oceniacie…?

 

 

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *