Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

polski asystent google

Polski Asystent Google jeszcze w tym roku?

Kto chciałby porozmawiać z Asystentem Google po Polsku? Ja na pewno! Na tę możliwość czekamy już długo. Czy się doczekamy? Okazuje się, że polski Asystent Google ma się pojawić jeszcze w tym roku. Kiedy dokładnie?

jaki jest najtańszy abonament bez telefonu

Polski Asystent Google do końca 2018 roku

O tym, że Asystent Google przemówi jeszcze w 2018 roku w kolejnych 30 językach, zostaliśmy poinformowani w czasie Mobile World Congress 2018 bezpośrednio przez firmę Google. Natomiast o tym co to będą za języki, dowiedzieliśmy się z listy zamieszczonej przez portal xda-developers.com. Wśród wielu, wielu innych, na liście znalazł się też język Polski. Niestety nie podano nigdzie konkretnych dat. W związku z tym jedyne, czego możemy być pewni, to to, że usłyszymy Asystenta Google we własnym języku jeszcze w tym roku. Niewiele go już zostało, więc może to nastąpić naprawdę bardzo niedługo.

Zestawienie

Niektórzy już mają…

O tym, że polska wersja Asystenta Google jest poddawana testom słyszy się już dość długo. Jakiś czas temu krążyła też informacja o tym, że polski Asystent miał zostać wprowadzony na początku listopada, ale ostatecznie Google przełożył termin premiery. Tak, czy inaczej niektórym usługa została cichaczem włączona. To grono szczęśliwców po dłuższym przytrzymaniu przycisku Home, zamiast zobaczyć jak zwykle wyszukiwarkę, zobaczyło konfigurator Asystenta. Takich osób jest jednak niewiele. Nadal więc większości z nas pozostaje nam cierpliwie czekać i mieć nadzieję, że Google dotrzyma słowa. Ma na to jeszcze ponad miesiąc, więc zaczynamy odliczanie!

Gdzie dobry internet domowy?

A dla bardziej niecierpliwych mamy informację, że na YouTube można znaleźć filmiki, które pokazują jak można wymusić przełączenie Asystenta Google na Polski. Na przykład ten. Jeśli ktoś z Was spróbuje i mu się uda, to napiszcie jak Wam się podoba polski Asystent Google.

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *