Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Plus na kartę

Plus 7 GB w Plus na kartę!

Wystartowała nowa promocja! Za doładowanie konta w Plus na kartę, możecie dostać darmowy pakiet 7 GB (szczegóły w regulaminie). Już mówimy kogo obejmuje promocja i w jaki sposób z niej skorzystać!

Sprawdź też operatorzy komórkowi w Polsce.

Darmowe 7 GB w Plus na kartę

Po pierwsze, żeby skorzystać z promocji trzeba być abonentem Simplus, Abonentem 36i6 lub Abonentem Na Kartę, który nie doładowywał konta przez internet w ciągu ostatnich 365 dni. Tako rzecze Regulamin! 😉

Po drugie, trzeba wysłać SMS o treści PAKIET pod numer: 80505, a potem dokonać doładowania za minimum 5 zł poprzez stronę www.plus.pl/doladujonline.

Teraz to Plus ma 72 godziny by aktywować Wam dodatkowe 7 GB. Wy natomiast macie 7 dni, żeby je wykorzystać. Oczywiście dostaniecie SMS-a z informacją, że pakiet jest już aktywny i od tego czasu możecie przez tydzień poszaleć.

Promocja ruszyła wczoraj i będzie obowiązywała aż do odwołania. Trzeba jednak zaznaczyć, że dodatkowy pakiet można wykorzystać tylko na terenie Polski. GB-y, których nie zdążycie wykorzystać, niestety przepadną… Zawsze jednak możecie sprawdzić ile Wam jeszcze zostało i do kiedy macie czas, przy pomocy kodu *136# albo *121# w przypadku taryf Plus Internet na Kartę, Nowy Plus Internet na Kartę i Ja+Internet na Kartę. Ponadto, żeby skorzystać z promocji trzeba mieć ważne konto z dodatnią wartością, czyli przynajmniej 1 grosz na koncie musi być.

To naprawdę fajna promocja, więc mamy nadzieję, że z niej skorzystacie!

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *