Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

play promocje wakacyjne internet

Play promocje wakacyjne – do 30 GB za darmo!

Play promocje wakacyjne – do 30 GB za darmo!

Rok szkolny zakończony – pora szykować się na wakacyjne podróże. W związku z tym Play zaprezentował swoje promocje na wakacje. Ich głównym punktem są darmowe pakeity internetowe, których w sumie możemy zgarnąć nawet do 30 GB internetu mobilnego.

>>>Wiecej o Play24<<<

Kto nie lubi wakacji ten trąba, parafrazując Gombrowicza. Nie tylko najchętniej korzystamy wtedy z urlopów, ale też sieci komórkowe lubią wtedy obdarowywać nas przeróżnymi prezentami  promocjami. Jednak rozmowy czy SMS-y są już niemal standardowo nielimitowane, to teraz coraz częściej promocje obejmują internet mobilny na telefon. Play promocje wakacyjne to możliwość aktywowania w ofertach na kartę pakietów 3 razy po 10 GB mobilnego internetu, zupełnie za darmo.

Play promocje wakacyjne – aktywacja

Pakiety aktywować możemy przez Play24 (aplikacja Play 24 do pobrania pod artykułem). W tym celu wybieramy zakładkę “Pakiety i Usługi“, dalej “Internet” i włączamy Internet na lato za darmo. Play promocje wakacyjne można też aktywować przy pomocy starego dobrego kodu USSD, w tym przypadku jest to *111*870*1#. Jednak wtedy dostaniemy tylko 5 GB darmowego internetu w Play na kartę. 

Internet na lato za darmo w Play odnawia się co miesiąc od dnia aktywacji do końca września; maksymalnie 3 razy.

Wejdź na stronę promocji Play na lato.

Pakiet Internet na lato będzie ważny do końca września (po tym czasie niewykorzystane dane zostaną anulowane) i dostępny jest w ofertach Play na Kartę, Play na Kartę Lubię to!, Play na Kartę Surf, Formuła Play na Kartę, Play na Kartę Rok Ważności Konta, Play na Kartę odNOWA, RBM Energy na Kartę, Internet na Kartę, Play Internet na Kartę.

Możemy też skorzystać z innej promocji. Teraz kupując starter w Play, po jego aktywacji i rejestracji dostajemy bonusowe 100 zł na start. Do jego aktywacji należy wykorzystać następujący kod USSD: *111*948*1#. Promocyjne pieniądze możemy wykorzystać na SMS-y i rozmowy, a naszym koncie pojawi się w ciagu 24 godzin. Również ten pakiet jest ważny do końca września.

Play 24 na Androida:

Play24: manage your account
Play24: manage your account
Developer: Unknown
Price: Free

 

Play 24 na iOS:

‎Play24
‎Play24
Price: Gratis

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *