Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Play Homebox

PLAY HOMEBOX – nowa oferta Play, czyli jeszcze więcej internetu

Właśnie pojawiła się nowa oferta w Play. Już od jutra  – 7 czerwca – będziecie mogli z niej skorzystać. Promowana nowość to PLAY HOMEBOX. Ale w zasadzie zmieni się cała oferta operatora. Od teraz abonamenty będą zawierały większe pakiety internetu i będą o 5 do 10 zł droższe niż dotychczas. Hmm… Czy nie kojarzy Wam się to z ostatnimi zmianami w ofercie Orange? Mi zdecydowanie tak! Ale wróćmy do Play. Jak wygląda nowa oferta?

Play HOMEBOX – co to za nowość?

Zaczniemy od opisania tego, czego jeszcze nie było w ofercie, czyli taryfy Play HOMEBOX. Dla kogo jest Play HOMEBOX? Dla osób, które potrzebują duuużo internetu. Co obejmuje nowa oferta?

  • pakiet 35 GB
  • nielimitowane rozmowy w PL i UE
  • nielimitowane SMS/MMS w PL i UE
  • Play NOW TV – pakiet podstawowy
  • TIDAL za darmo na 6 mies.
  • dodatkowa karta SIM z pakietem 150 GB

Najważniejszym dodatkiem jest ta dodatkowa karta SIM. Można ją wykorzystać jak się chce. Włożyć do routera, dać dziecku, korzystać samemu. Cena tej oferty w wersjo SOLO wynosi 75 zł, w DUECIE 60 zł/os., w RODZINIE 50 zł/os.

Zmiany w pozostałej ofercie

Pozostałe zmiany zostały wprowadzone w abonamentach S, M i L. Pokazuje je poniższa grafika.

nowa oferta Play

Jak widzicie, Plan S kosztuje już nie 30 zł (SOLO), a 35 zł i zawiera nie 5 GB, a 7 GB. Plan M kosztuje 55 zł (SOLO) zamiast 50 zł i obejmuje 20 GB, a nie 10 GB. Plan L natomiast kosztuje 70 zł (SOLO), a nie 60 zł i daje już 35 GB, a nie 30 GB.

Prezes Play, Marc Harion podkreślił, że zmiany w ofercie operatora są bezpośrednią reakcją na zmieniające się potrzeby klientów. Podkreślił, że zmienia się sposób korzystania z urządzeń mobilnych i stale rośnie zapotrzebowanie na szybki internet. Stąd właśnie większe pakiety internetowe w abonamentach i zupełnie nowa propozycja PLAY HOMEBOX.

No i jak Wam się podoba nowa oferta i zmiany w dotychczasowej? Ile GB wykorzystujecie średnio w ciągu miesiąca?

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *