Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

10 GB

Play daje 10 GB za zostanie w domu

Kto nie lubi dostawać darmowych GB-ów? Wciąż jeszcze są nam potrzebne, żeby jakoś przetrwać okres #zostańwdomu. Operatorzy komórkowi na szczęście co jakiś czas dają nam dodatkowe pakiety. Teraz Play umożliwia zgarnięcie 10 GB wszystkim swoim klientom. Nie jest to jednak tak proste jak zwykle, a GB-y dostaje się pojedynczo, a nie w jednorazowym pakiecie. Jak to dokładnie wygląda?

10 GB w aplikacji Play24

Gigabajty można zacząć zbierać już dziś – 28 kwietnia. Mogą je otrzymać klienci abonamentowi oraz właściciele MIX-a i ofert na kartę. Jak zdobyć 10 GB od Play? Po pierwsze, trzeba mieć pobraną aplikację Play24. Po drugie, trzeba ją mieć w najnowszej wersji 6.15, a to oznacza konieczność dokonania aktualizacji w Sklepie Google lub App Store. I co dalej?

Tutaj zaczynają się schody. Wchodzicie do Play24 i tam zobaczycie na pulpicie poniższą sekcję:

zgarnij GB w Play

Podana liczba pokazuje ile osób już korzysta z promocji. Poza tym macie tam przycisk Wejdź do akcji. Kiedy klikniecie w ten przycisk, będziecie mogli potwierdzić, że jesteście w domu. Jeśli przez 3 dni z rzędu udzielicie takiej odpowiedzi, dostaniecie 1 GB. Potem możecie potwierdzać dalej i w ten sposób zdobywać kolejne.

Zostanwdomu Play

Akcja trwa 30 dni, więc do zdobycia jest w sumie 10 GB. Tyle, że jak widzicie, przy okazji przyzwyczaicie się do codziennego używania aplikacji Play24. 😉  Jeśli obawiacie się, że zapomnicie potwierdzić obecność w domu i jakieś GB-y Wam przepadną to możecie ustawić sobie powiadomienia z aplikacji.

Być może zastanawiacie się czy Play będzie jakoś sprawdzał Waszą lokalizację, żeby ustalić, czy rzeczywiście jesteście w domu. Otóż nie. Wasza deklaracja wystarczy, a Play nie będzie niczego sprawdzał bez waszej wiedzy.

Trzeba przyznać, że to chyba pierwszy operator, który wymaga tyle zachodu od klientów, żeby im przyznać darmowe GB-y. Ciekawe ile osób nie znudzi się po drodze i rzeczywiście zgarnie całe 10 GB?

 

Mobilny Ranking Social Media

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *