Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Płać Apple Pay

Płać Apple Pay i korzystaj z promocji w mBanku i BGŻ BNP Paribas

Głośno ostatnio w sieci o wejściu usługi Apple Pay na nasze podwórko. O tym w jakich bankach i na jakich modelach iPhone-ów jest dostępna już pisaliśmy, a dziś informacja o promocjach organizowanych przez banki w ramach zachęty do korzystania z nowej usługi. O niektórych naprawdę warto wiedzieć, więc płać Apple Pay i korzystaj!

Płać Apple Pay, a otrzymasz bonus od mBanku

Żeby otrzymać 20 zł zwrotu za zakupy, najpierw musisz wejść na stronę: https://www.mbank.pl/indywidualny/aplikacja-mobilna/funkcje-zaawansowane/apple-pay/. Znajdziesz tam listę 3 kroków, które trzeba wykonać by dostać bonus. Przedstawiamy je poniżej:

  1. Kliknij w podany link i wyraź zgodę na udział w promocji.
  2. Dodaj swoją kartę debetową lub kredytową do Apple Pay i zapłać 2 razy zbliżeniowo Apple Pay za swoje zakupy.
  3. 20 zł zwrotu wpłynie na twoje konto w ciągu 60 dni.

Jest jeszcze jeden warunek! Aby otrzymać 20 zł musisz mieć zainstalowaną aplikację mobilną mBanku. Możesz ją pobrać w App Store.

Promocja trwa w okresie od 19.06.2018 r. do 31.12.2018 r. włącznie. Dotyczy osób, które mają w mBanku rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy, posiadają kartę wydaną przez mBank.

Przedstawiamy też poniżej 3 kroki jakie trzeba wykonać, żeby będąc w mBanku zacząć korzystać z usługi Apple Pay.

zapłać Apple Pay - początek

Płać Apple Pay i zgarnij 100 zł w BGŻ BNP Paribas

Kolejny bank, który wprowadził promocję z okazji wejścia Apple Pay (i nie ukrywajmy – ciekawszą), to BGŻ BNP Paribas. Za wykonanie 8 transakcji korzystając z nowej metody płatności można dostać w sumie 100 zł w postaci bonów Allegro. Promocja dotyczy posiadaczy karty debetowej lub kredytowej we wspomnianym banku. By z niej skorzystać należy zarejestrować się specjalnie stworzonej w tym celu stronie: https://kupujzapplepay.pl/.  Mamy na to czas od 19.06 do 31.07.2018, więc trzeba się spieszyć. Oprócz tego, trzeba rzecz jasna, dodać karte BGŻ BNP Paribas do aplikacji Wallet w swoim iPhone. Jakie są zasady promocji?

płać Apple Pay BGŻ BNP

Od dodania karty do aplikacji macie 14 dni na wykonanie 3 transakcji korzystając z Apple Pay. Jeśli Wam się uda, dostajecie bon Allegro o wartości 50 zł. Żeby dostać drugi, musicie w następnym miesiącu od tego, w którym dodaliście kartę wykonać kolejnych minimum 5 transakcji płatnych wiadomym sposobem. Ważne jest, żebyście pamiętali, że transakcje mające kody MCC nie są uwzględniane. Czyli transakcje wykonane w miejscach ułatwiających płatności.

O tym, że dostaliście pierwszy bon zostaniecie poinformowani mailowo do 20. dnia od dodania karty. O drugim bonie też dowiecie się z maila, który przyjdzie do 10. dnia miesiąca następującego po tym, w którym spełnicie warunki. Bony otrzymacie SMS-em do 5 dni po tym, jak otrzymacie informację o nagrodzie.

Ciekawe co przygotują kolejne banki, żeby zachęcić klientów do płacenia z ich konta?

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *