Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Pakiety UE

Pakiety UE w Plusie na kartę – 100 min lub 0,5 GB za darmo

Od dziś rusza nowa promocja w Plusie – Pakiety UE. Ucieszy zapewne zwłaszcza tych, co dużo podróżują za granicę. A wakacje takim podróżom sprzyjają. Plus użytkownikom oferty na kartę daje pakiet 100 min na połączenia (odebrane i wykonane) w roamingu UE lub 0,5 GB także w roamingu UE. Promocja obowiązuje od dziś (29 czerwca) do odwołania, ale najpóźniej do 9 października.

Pakiety UE w Plusie na kartę – 100 min w UE

Z promocji mogą skorzystać Abonenci 36.6, Abonenci Simplus/Sami Swoi i Abonenci Na Kartę, którzy korzystają nielimitowanych połączeń krajowych (“Pakiety nielimitowane”) albo pakietów na transmisję danych, które po przekroczeniu limitu zakładają ograniczenie prędkości (“Pakietów DATA”). Pakiet 100 min. UE jest włączany razem z aktywacją lub odnowieniem Pakietu nielimitowanego. Ważność dodatkowego Pakietu UE jest taka sama, jak ważność Pakietu nielimitowanego, z jakim został włączony. Co ważne, niewykorzystane minuty przepadają. Wyłączenie Pakietu nielimitowanego spowoduje też wyłączenie Pakietu UE. Ale ponowne włączenie Pakietu nielimitowanego, włączy też Pakiet UE.

 

pakiety ue 100 min

Pakiety UE w Plusie na kartę – 0,5 GB w UE

Pakiet DATA UE (0,5 GB) podobnie jak w przypadku pakietu 100 minut, włączany jest wraz z włączeniem lub odnowieniem Pakietu DATA. Ważność pakietu DATA UE jest taka sama jak pakietu DATA. Wyłączenie i ponowne włączenie tego ostatniego, wyłącza i ponownie włącza także pakiet DATA UE. Niewykorzystane GB-y przepadają. Pakiet DATA UE jest rozliczany przed innymi przysługującymi Abonentowi pakietami transmisji danych w roamingu UE, Norwegii, Islandii i Liechtensteinu. Pakiet DATA UE nie obejmuje transmisji danych w ramach MMS.

pakiety ue 0,5 GB

Jeśli ktoś w czasie wejścia promocji w życie (czyli dziś) ma na swoim koncie włączony Pakiet nielimitowany i/lub Pakiet DATA, dodatkowe Pakiety UE zostaną mu przyznane przy najbliższym odnowieniu się posiadanych Pakietów.

Okres ważności Pakietów UE oraz liczbę niewykorzystanych jednostek, można sprawdzić używając kodu *136#.

Dla wszystkich, którzy chcą wiedzieć więcej zamieszczamy regulamin promocji.

A Wy gdzie się wybieracie na wakacje? Preferujecie tropiki czy może jednak lokalne atrakcje, takie na przykład polskie morze albo Mazury?

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *