Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

pakiet sport

Pakiet sport w Play NOW – 3 miesiące za 0 zł

Play zachęca by mimo końca Mundialu nie rezygnować ze sportowych emocji. Dla zachęty operator przygotował promocję – pakiet Sport w PLAY NOW przez 3 miesiące za 0 zł. Zobaczcie co można oglądać w ramach promowanego pakietu.

Pakiet Sport w PLAY NOW przez 3 miesiące za darmo

Zacznijmy od tego jakie kanały wchodzą w skład pakietu Sport w Play NOW, a są to:

  • Eleven Sports 1
  • Eleven Sports 2
  • Eleven Sports 3
  • Motowizja HD
  • Extreme Sports Channel

pakiet sport Play NOW

Wymienione kanały umożliwią Wam oglądanie wyścigów Formuły 1, meczy najlepszych lig piłkarskich, a także piłki ręcznej, żużlu i wielu, wielu innych dyscyplin sportowych. Co ważne, możecie oglądać sport nie tylko w telefonie, ale również w tablecie, na komputerze albo na ekranie TV (przez Chromecast – aplikację na AndroidTV).

Korzystając z pakietu Sport w najbliższy weekend będziecie mogli obejrzeć Grand Prix Niemiec na torze Hockenheimring, a w przyszły Grand Prix Węgier na Hungaroringu. I pamiętajcie, że już w sierpniu zaczynają się rozgrywki hiszpańskiej La Ligi, niemieckiej Bundesligi i włoskiej Serie A.

A teraz bardzo ważna informacja! Żeby skorzystać z promocji 3 miesiące za darmo, trzeba aktywować pakiet do 31 lipca 2018 r. Ponadto, można to zrobić TYLKO z poziomu aplikacji Play24. W sekcji “Telewizja” trzeba wybrać PLAY NOW – Pakiet SPORT na 3 miesiące bez opłat.

No i czas na nie mniej ważną informację, mianowicie ile będzie kosztował Pakiet SPORT po 3 darmowych miesiącach? Otóż jego standardowa cena to 15 zł miesięcznie. To jak, ktoś się zdecyduje?

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *