Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

otwarcie sklepu T-Mobile

Wielkie otwarcie sklepu T-Mobile w kultowym CEDET w Warszawie

Jutro odbędzie się wielkie, oficjalne otwarcie sklepu T-Mobile w kultowym Cedecie w Warszawie. Oznacza to koniec realizacji projektu T-Mobile dotyczącego rozwoju sieci sprzedaży. Taka wisienka na torcie. I z tej własnie okazji, operator przygotował całodniowe atrakcje, niespodzianki, promocje i konkurs zorganizowany z Huawei. Zobaczcie więc, co będzie się działo na Kruczej 50, w końcu T-Mobile zaprasza.

Otwarcie sklepu T-Mobile i 20% rabatu…

Zacznijmy od tego, że jeśli w dniu otwarcia sklepu – 8 czerwca 2018 r. – lub w ciągu następnych 2 tygodni podpiszecie nową umowę, bądź przeniesiecie swój numer do T-Mobile możecie otrzymać rabat. Będzie to 20% rabat na całość trwania umowy. Obejmie całkowitą wartość miesięcznego zobowiązania – także ratę za sprzęt.

Co więcej, rabat obejmie nie tylko oferty głosowe, ale także mobilny internet i internet domowy, w wariancie SIMO i ze sprzętem (w tym też laptop lub tablet).

Oferta internetu mobilnego i domowego z rabatem 20% dostępna będzie także dla klientów przedłużających umowę. Jednak cała promocja dostępna będzie jedynie w nowym punkcie sprzedaży, w CEDET przy ul. Kruczej 50 i tam można poznać szczegóły promocji.

otwarcie sklepu T-Mobile Polska

Otwarcie sklepu T-Mobile i gra o Huawei P20 Lite

Specjalnie na dzień otwarcia sklepu, T-Mobile przygotowało konkurs, w którym do wygrania będą 3 smartfony Huawei P20 Lite. Do udziału w zabawie zaproszone będą osoby, które zdecydują się podpisać nową umowę, aneks do już istniejącej, czy też zarejestrują numer na kartę. Konkurs będzie miał charakter testu wiedzy o T-Mobile. Odbędzie się na miejscu, w salonie. Wygrają ci, którzy będą wiedzieć najwięcej i najszybciej odpowiedzą na pytania.

Ponad to od rana do godziny 17 klienci będą mogli korzystać z dodatkowych atrakcji. Na przykład ze strefy chill-out przed sklepem ze świetną (to się okaże) lemoniadą. do zdobycia będą też ciekawe gadżety.

Bardzo prosimy tych, którzy wybiorą się na to historyczne otwarcie, żeby napisali jak było i czy udało im się coś wygrać!!

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *