Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

OnePlus 6T

OnePlus 6T – przecieki przed premierą są obiecujące

OnePlus 6T to smartfon, o którym warto napisać. Po sieci krążyło wokół niego wiele znaków zapytania. Najpierw czy w ogóle powstanie? Potem kiedy premiera? No i oczywiście jaką będzie miał specyfikację. Smartfon według licznych przecieków istnieje, a premiery doczekać ma się już w październiku, dokładniej w drugiej połowie października. A jaką będzie miał specyfikację? Zobaczcie co na ten moment o nim wiadomo!

jaki jest najtańszy abonament bez telefonu

OnePlus 6T – specyfikacja

Według przecieków OnePlus 6T będzie miał ekran o przekątnej 6,4 cala, wyświetlacz AMOLED, na którym u góry znajdzie się nie typowy notch, a taki w kształcie kropli wody i rozdzielczość 2340×1080 pix. Oprócz ego smartfon dostanie czytnik linii papilarnych zintegrowany z ekranem.

Urządzenie ma napędzać flagowy Snapdragon 845 z grafiką Adreno 630, a ich pracę wspierać będzie 6 lub 8 GB. Pamięci na dane mamy mieć 64, 128 albo 256 GB, niestety bez możliwości rozbudowy kartą. OnePlus 6T dostanie za to funkcję Dual SIM i szybkie ładowanie (bateria 3500 mAh).

Jeśli chodzi o to, co dla wielu najważniejsze, czyli aparaty z tyłu zainstalowano podwójny (20 i 12 MP) z dodatkową matrycą ToF, która mierzy głębię obrazu. Natomiast przednia kamerka będzie miała aż 25 MP i światło f/1.4.

System operacyjny jaki będzie odpowiadał za pracę smartfonu to Android Pie z interfejsem OxygenOS.

OnePlus 6T dane

Ostatnie dane głoszą, że telefon nie będzie miał złącza słuchawkowego. Producent twierdzi, że większość z użytkowników OnePlus przerzuciła się już na słuchawki bezprzewodowe. I tak na marginesie, szykuje już kolejny ich model.

Takie informacje wypłynęły z różnych źródeł na temat OnePlus 6T. Czas pokaże ile mają wspólnego z prawdą. Jeśli jednak choć część się potwierdzi, to może to być kolejny całkiem ciekawy smartfon. O jego atrakcyjności rzecz jasna decydować będzie też cena. Póki co jej nie znamy, ale z pewnością będzie droższy niż model OnePlus 6. Nie trafi na pewno na jedną półkę w Poco F1, trzeba się raczej spodziewać kwot powyżej 2500 zł. Tak, czy inaczej w porównaniu do wielkich producentów, cena za OnePlus 6T nadal będzie atrakcyjna.

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *