Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Plus

Co daje Plus za przedłużenie umowy?

Od jakiegoś czasu widać, że operatorzy wzięli się wreszcie (mniej lub bardziej serio) za zachęcanie własnych klientów do pozostania z nimi na dłużej. Wcześniej  dużo się mówiło o zaciętej walce o nowych klientów i o tym, że nie opłaca się zostać w jednej sieci na stałe, bo oferty dla nowych klientów są zawsze lepsze. Być może jednak stało się wreszcie jasne, że nie wystarczy przyciągać wciąż nowych abonentów, trzeba też zachęcić do pozostania tych, którzy już są. Zobaczcie więc co proponuje Plus osobom, które zdecydują się przedłużyć umowę.

Oferta dla stałych klientów – Plus

Plus klientom przedłużającym umowę oferuje Huawei Mate 10 Lite lub Huawei P9 Lite z akcesoriami – powerbank AP007 – za 0 zł na start w abonamencie na 24 miesiące. Jednak raty za telefon trzeba będzie płacić przez 36 miesięcy. Zerknijcie sami na te propozycje.

  • Huawei Mate 10 Lite + Powerbank AP00

Przy wyborze powyższego modelu zapłacimy co miesiąc 50 zł za abonament (przez 24 miesiące)  i 38 zł za telefon (przez 36 miesięcy). Czyli przez 24 miesiące płacimy łącznie 88 zł/m-c, a kolejne 12 miesięcy – 38 zł/m-c za sam telefon.

Plus Huawei Mate 10 Lite

  •  Huawei P9 Lite + selfiestick AF1

Ten, kto wybierze Huawei P9 Lite za abonament będzie płacił również 50 zł/m-c przez 24 miesiące, a raty za telefon wyniosą 21 zł/m-c przez 38 miesięcy. Czyli przez pierwsze 24 miesiące przyjdzie płacić w sumie 71 zł/m-c, a przez kolejne 12 miesięcy już tylko 21 zł/m-c za telefon.

Plus Huawei P9 Lite

Co myślicie o tej ofercie Plusa dla stałych klientów? Czy Waszym zdaniem jest wystarczająca dobra, żeby zostać z Plusem na kolejne lata?

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *