Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Nowy Mix w T-Mobile – więcej internetu, ale czy się opłaca?

T-Mobile wprowadził do oferty nowy Mix, a w nim o 50% więcej internetu. To specjalny bonus, który z pewnością łatwo będzie wykorzystać w okresie wakacji. Ale to nie jedyna zmiana. Co jeszcze pojawi się w nowym Mixie T-Mobile? I czy w ogóle nowa oferta jest opłacalna?

Nowy Mix w T-Mobile

Nowa oferta daje nie tylko o połowę więcej internetu w ramach doładowania, ale także usługę Supernet Video za zgody marketingowe. Co to za usługa? Dzięki niej możecie oglądać ulubione seriale, filmy czy mecze nie pomniejszając swojego pakietu danych. Serwisy, z których możecie korzystać w ramach usługi to: YouTube, Netflix, Vod.pl, Player, TVP Sport HD, WP Pilot.

Nowy Mix dostępny jest w czterech wariantach doładowań kwotami od 30 do 50 zł. Razem z ofertą można kupić też smartfon od 1 zł. Może to być np. Samsung Galaxy J4+, LG K40 bądź Nokia 4.2.

Niezależnie od wysokości doładowania wszyscy klienci dostają nielimitowane rozmowy do T-Mobile i Heyah oraz nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich. Ilość darmowych minut do wszystkich sieci zależy od wybranego wariantu. Pakiet internetowy obejmuje natomiast 2, 4 lub 6 GB i po wyrażeniu zgód marketingowych jest powiększany o 50% na cały czas trwania umowy. Usługa Supernet Video bez limitu danych włączana jest klientom, którzy wybiorą doładowania za 50 zł miesięcznie. Przy mniejszej kwocie doładowań, usługa Supernet Video DVD kosztuje 5 zł miesięcznie, a Supernet Video HD – 15 zł.

mix w t-mobile

Oczywiście trzeba przyznać, że dodatkowe GB-y się przydadzą, z drugiej jednak strony za 50 zł miesięcznie można mieć z abonamentem nielimitowane połączenia do wszystkich, nielimitowane SMS/MMS i 10 GB transferu (tu znajdziecie najtańsze i najlepsze abonamenty). Nadal więc zastanawiam się jaką przewagę ma mieć Mix? Nawet z bonusami… Potraficie uzasadnić dlaczego Nowy Mix ma być lepszy?

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *