Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

brand store samsunga

Nowy Brand Store Samsunga i promocje!

Niedawno otwarty został kolejny Brand Store Samsunga. W sumie Samsung ma ich już 21, a ten jest trzecim w Trójmieście. Żeby do niego zajrzeć, musicie się udać do Galerii Forum Gdańsk, w której się mieści. I naprawdę warto to zrobić, bo jak zwykle przy tego rodzaju okazjach bywa, traficie na szereg kuszących promocji. Ale! Jeśli mieszkacie w zupełnie innym mieście, wiedzcie, że te same promocje będą obowiązywały także w innych Brand Store-ach. Inaczej byłoby przecież niesprawiedliwie… No to do rzeczy! Co z tymi promocjami?

Nowy Brand Store Samsunga – jakie promocje?

Jeśli na przykład zakupicie QLED TV (2017), dostaniecie drugi telewizor (22″ FHD) GRATIS. I co nie fajnie? Nawet jak się samemu nie potrzebuje, to zawsze można sprzedać. Jeżeli natomiast kupicie monitor QLED 49″, otrzymacie do niego opaskę Gear Fit2.

 

Brand Store Samsunga Gdańsk

Dla tych, którzy zamierzają opuścić sklep z flagowcem Galaxy S9 lub S9+, producent przygotował bony o wartości 300 zł na zakup dodatkowych akcesoriów lub usługę Samsung Guard, wartą 399 zł. Jeśli natomiast ktoś skłonny jest zadowolić się jakimś smartfonem z linii Galaxy A, dostanie do niego prezent. Głośnik JBL Filip 3 trafi do kupujących Galaxy A6+, a tablet Galaxy A 7″ do kupujących Galaxy A8.

Nawet jeśli nie zamierzacie nic kupować, ale chcecie sobie dokładnie obejrzeć jakieś urządzenie Samsunga i wypróbować je, to właśnie w Brand Store-ach macie taką możliwość.

A które urządzenia Waszym zdaniem warto kupować właśnie od Samsunga? Telewizor? Telefon? Może monitor?

 

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *