Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Netia Unified Communications

Netia Unified Communications – nowość dla Biznesu

Netia dedykuje średnim i dużym firmom nową usługę – Netia Unified Communications. Jej celem jest połączenie tradycyjnej telefonii z najnowszymi rozwiązaniami: smartfonami, tabletami i komputerami. Nowa usługa to narzędzie, które ma ułatwić codzienne funkcjonowanie firmy i pomóc jej oszczędzić.

Netia Unified Communications – czyli co?

Dzięki nowej usłudze można korzystając z dowolnego numeru stacjonarnego wykonywać i odbierać połączenia przy pomocy wybranego przez siebie urządzenia i w dowolnym miejscu. Przestajemy być związani z konkretnym aparatem telefonicznym, do którego przypisany był konkretny numer. Teraz można komunikować się znacznie bardziej elastycznie. Efektywność tego rozwiązania opiera się o korzystanie z chmury.

Netia UC 1

Możesz na przykład odebrać telefon stacjonarny w biurze, a potem przełączyć się na jakieś urządzenie mobilne i wyjść z biura nie przerywając rozmowy. Możesz prowadzić także wideokonferencje i wideospotkania. Nowe narzędzie daje też możliwość udostępniania treści swojego pulpitu, nagrywania rozmów czy przesyłania danych w czasie rzeczywistym. Wszystkie wiadomości, zmiany statusów, numery telefonów są na bieżąco synchronizowane i nie trzeba nad tym czuwać. To duża wygoda i ułatwienie zarówno dla pracodawców, jak i pracowników, którzy mogą efektywnie pracować także poza biurem.

Netia UC działa zarówno przy zwykłej usłudze telefonii stacjonarnej, jak i Wi-Fi czy w ramach sieci komórkowej. Poza tym, w ramach usługi udostępniany jest panel ze statystykami – TelbazaNet. Dzięki niemu mamy informacje o połączeniach wychodzących i przychodzących oraz możliwość zarządzania np. przez oddzwanianie.

Netia UC

Netia Unified Communications jest płatna w ramach stałego abonamentu – 55 zł netto za użytkownika/ m-c. Co myślicie o takiej usłudze? Czy opłaca się z niej korzystać?

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *