Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

netflix w play

Netflix w Play na 6 miesięcy za darmo

Sam internet to już za mało. Teraz, żeby przyciągnąć klienta trzeba dorzucić coś więcej. A co może być lepszym wabikiem niż jakże popularny ostatnio Netflix? Fioletowy operator doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Dlatego właśnie teraz Netflix w Play dostaniecie za darmo na 6 miesięcy kupując ofertę Play Internet. A kto dokładnie może skorzystać z promocji i jak ją aktywować?

Sprawdź też: sieci GSM w Polsce

Netflix w Play – dla kogo?

Kto może skorzystać z promocji? Nowi klienci oraz osoby przedłużające umowę na ofertę Play z internetem. A jeżeli ktoś ma abonament telefoniczny u operatora, może dokupić pakiet Play Internet i w jego ramach także cieszyć się darmową subskrypcją Netfliksa. Cena Play Internet w taryfach SOLO, DUET, RODZINA, POKOLENIA wynosi 20 zł za 20 GB. Co istotne korzystanie z serwisów Wideo nie pomniejszy wam liczby GB-ów. Oczywiście dostępne są też oferty z większym pakietem internetu. A osoby, które korzystają z oferty grupowej i internetowej, otrzymają dodatkowo rabat w wysokości 10 zł.

 

Netflix w Play – jak uruchomić?

A jak skorzystać z promocji w Play? Usługę można włączyć za pośrednictwem aplikacji Play 24. Tam należy wybrać sekcję Telewizja i Wideo, a w niej włączyć Netflix – płacę z Play i potwierdzić aktywację. Potem trzeba założyć konto na stronie netflix.com.

Promocja obejmuje Netflixa w wersji Standard. Można wybrać inną, wyższą wersję, ale wtedy darmowy okres subskrypcji będzie krótszy. Cała akcja promocyjna obowiązuje do 31 stycznia 2019 roku.

I jak Wam się podoba pomysł na współpracę Play z Netflixem? I czy nowa promocja wystarczy, żeby Was przekonać do zakupienia oferty na internet właśnie u tego operatora?

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *