Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

sklep Apple

Zobacz: napad na sklep Apple bez broni i w biały dzień

9 lipca (sobota) około godziny 11:30 do Fresno Apple Store wtargnęło czterech mężczyzn i w ciągu mniej niż 30 sekund ukradło 26 urządzeń, których wartość przekroczyła 27 tys. dolarów. Napad na sklep Apple został zarejestrowany przez kamerę.

Zestawienie

Napad na sklep Apple bez broni

Kradzież odbyła się bez użycia broni. Mężczyźni po prostu wbiegli do sklepu, szybko pozabierali laptopy oraz smartfony eksponowane na stołach, i uciekli. Klienci i obsługa sklepu byli tak zszokowani, że jedynie obserwowali całe zajście bez jakiejkolwiek reakcji. Tylko jeden mężczyzna stanął przy drzwiach próbując uniemożliwić złodziejom ucieczkę, został jednak mocno uderzony, a złodzieje i tak uciekli. Z opisów świadków wynika, że mężczyźni, którzy napadli na sklep Apple byli ciemnoskórzy. Porucznik policji jest też przekonany, że z czwórką mężczyzn musiał współpracować jakiś kierowca. Zakłada, że był to również ciemnoskóry mężczyzna w wieku między 16, a 18 lat.

jaki jest najtańszy abonament bez telefonu

napad na sklep Apple podejrzani

Złodzieje ubrani byli w bluzy z kapturami naciągniętymi na głowy tak, żeby na nagraniach z kamer nie widać twarzy. Choć nie użyli żadnej broni, nie widać też żeby w ogóle mieli ją ze sobą, świadkowie zajścia zgodnie określili ich zachowanie jako bardzo agresywne.

Abonament dla rodziny- gdzie najtaniej?

W chwili obecnej trwa poszukiwanie winnych. Śledczy sprawdzają czy napad na Fresco Apple Store nie jest powiązany z podobnym napadem w Downtown San Luis Obispo z zeszłego miesiąca.

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *