Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

najszybsze smartfony wg antutu

Najlepsze smartfony według Antutu, lipiec 2018

Jeśli zastanawiacie się, który smartfon na rynku zasługuje na miano najlepszego, a przynajmniej zasługiwał w lipcu, to podpowiedzią mogą być wyniki zaprezentowane przez Antutu. Różne modele były testowane od 1 do ostatniego dnia lipca. Przedstawiamy Wam zatem wyniki tych testów, czyli najlepsze smartfony wg. Antutu (lipiec 2018).

Ranking ofert

Najlepsze smartfony – kto na podium?

Pierwsze miejsce na podium zajął gameingowy Black Shark od Xiaomi. Osiągnął w testach średnio 292 977 punktów. I zaznaczamy tu, że przy każdym z modeli wzięto pod uwagę taką samą ilość wyników testów, czyli dokładnie 1000. Tak, żeby było wiadomo, że jest uczciwie i sprawiedliwie. A wracając do zwycięzcy, Back Shark napędzany jest przez Snapdragona 845 ma 8 GB RAM-u i 256 GB pamięci wewnętrznej, a do tego wieloetapowy system chłodzenia cieszą. Dzięki temu ostatniemu nie przegrzewa się nawet pędząc jak szalony i nie traci wydajności 😉 I zupełnie na marginesie dodajemy, że nie jest to jego pierwszy miesiąc na pierwszym miejscu w zestawieniach Antutu. Przypadek…?

jaki jest najtańszy abonament bez telefonu

Drugie miejsce zajął Oppo Find X. I co ciekawe, to jego pierwsze wystąpienie w zestawieniu Antutu. Mimo to z rozmachem jak widać, bo od razu wpasował się na podium i to jako drugi. Średnia jego wyników to 286 589 pkt. Jeśli chodzi o konfigurację, ma prawie identyczną jak Xiaomi. Jest jednak wzbogacony o różne dodatkowe nowinki, na przykład wysuwany aparat.

Ostatnie miejsce na podium zajął Vivo NEX S ze średnią 283 877 pkt. Jak pokazują wyniki, mniejszy dystans dzieli Vivo i Oppo niż Oppo i Black Shark’a.

najlepsze smartfony Antutu

Najlepsze smartfony – reszta topowej 10

Pierwsze miejsca już odsłonięte, a kto znalazł się dalej w zestawieniu Antutu? Czwarte miejsce zajął OnePlus 6 z wynikiem 282 644 pkt., piąte Smartisan Nut R1 (274 729 pkt.), szóste Xiaomi Mi 8 ( 272 55 pkt.), siódme Mi MIX 2S (262 751 pkt.), ósme Samsung Galaxy S9+ (262 579 pkt.), dziewiąte Galaxy S9 (261 787 pkt.) i ostatnie, dziesiąte Sony Xperia XZ2 (250 293 pkt.).

Internet stacjonarny – najtańsze oferty

I znowu w najlepszej dziesiątce smartfonów najwięcej jest Xiaomi! Znalazły się na pierwszym, szóstym i siódmym miejscu, czyli przed flagowcami Samsunga. Huawei natomiast zajął dopiero miejsca od 12 do 14 z modelami kolejno: Huawei Mate 10, Huawei Mate 10 Pro, Huawei P20 Pro, Huawei Mate RS Porsche Design. Co tu dużo mówić, póki co, Xiaomi mimo niskich cen jest liderem w jeśli chodzi o prędkość.

A Wy wolelibyście kupić flagowego Samsunga, czy Xiaomi?

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *