Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Mix Box T-Mobile

Mix Box T-Mobile z figurką z “Avengers. Koniec gry”

Dziś do kin trafia nowy film Marvela “Avengers. Koniec gry”. Seria filmów o superbohaterach stała się tak popularna, że chyba niewiele jest osób, które by o niej nie słyszały. Za to całe mnóstwo fanów wyczekiwało kolejnej zekranizowanej historii o losach swoich ulubionych bohaterów. Zwłaszcza tej grupie może się spodobać nowy Mix Box T-Mobile z figurką kolekcjonerską z filmu. Co dokładnie zawierają kolekcjonerskie boxy?

Mix Box T-Mobile z figurkami

W ramach zestawu można dostać jedną z czterech filmowych postaci. Figurki przedstawiają tych najbardziej znanych i lubianych, czyli: Iron Mana, Kapitana Amerykę, Kapitan Marvel i Hulka. A co poza figurkami znajduje się w pudełkach? Do wyboru są dwa zestawy dostępne już od 1 zł.

  • MIX BOX T-MOBILE 1 – Samsung Galaxy J4+ z figurką za 1 zł w MIX 50 (rozmowy w T-Mobile i Heyah bez limitu, po 400 min do innych sieci, SMS/MMS bez limitu do wszystkich, pakiet 6 GB i Supernet Video)
  • MIX BOX T-MOBILE 2 – Nokia 1 Plus z figurką za 1 zł w MIX 30 zł (rozmowy w T-Mobile i Heyah bez limitu, po 200 min do innych sieci, SMS/MMS bez limitu i pakiet 2 GB)

Jeśli wolisz tani abonament, zajrzyj do porównania abonamentów lub przejrzyj najlepsze oferty grupowe.

Taki zestaw z pewnością szczególnie ucieszy najmłodszych użytkowników smartfonów. A skoro tak, to można go uznać za dobry pomysł na prezent. Zastanawiam się tylko, czy smartfony dostępne w ofercie są wystarczająco dobre? Przy grach nie sprawdzą się najlepiej… Bardzo ciekawe jakim sukcesem okaże się avengers’owy Mix Box T-Mobile.

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *