Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

4K w Orange

Mistrzostwa Świata w 4K w Orange

Pojawiła się bardzo dobra wiadomość dla fanów sportu, zwłaszcza piłki nożnej. Badania pokazują, że 30% społeczeństwa najchętniej ogląda sport w telewizji i, jak się okazuje, dwóch na trzech Polaków chciałoby go oglądać w jakości 4K. Oczywiście wcale nas to nie dziwi, bo dzięki temu jakość obrazu jest naprawdę niesamowita i łatwiej dostrzec najdrobniejsze nawet szczegóły. Właśnie dlatego w tym roku będzie można obejrzeć Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w jakości 4K w Orange!

Mistrzostwa Świata w 4K w Orange – za ile?

Operator wprowadził telewizję w jakości 4K w lutym ubiegłego roku. Od tego czasu zapełniał Orange TV filmami, programami i transmisjami w tej właśnie jakości. Orange informuje, że na ten moment  ma ponad 875 tys. klientów oferty telewizyjnej, a co trzeci z nich posiada dekoder obsługujący jakość 4K. Szczególnie więc tę grupę może ucieszyć fakt, że zbliżające się Mistrzostwa Świata będzie można obejrzeć w Orange TV w jakości 4K BEZ DODATKOWYCH OPŁAT.

W informacji prasowej operator podał taką wiadomość: “Dzięki współpracy z TVP i nc+ oraz światłowodowi od 14 czerwca kibice zobaczą wszystkie 64 spotkania w najwyższej jakości obrazu. Mecze będą transmitowane na kanałach TVP 4K i CANAL+ 4K Ultra HD”. Zgodzicie się chyba, że to bardzo miła inicjatywa? Ciekawe ile osób skorzysta z tej możliwości?

Ps. Poznajecie jaki stadion jest na zdjęciu? 🙂

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *