Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Mi 9 i Redmi Note 7 – świetne ceny w Polsce

Fani marki Xiaomi mogą się cieszyć. 15 marca rozpoczęła się przedsprzedaż flagowego Mi 9, a dziś startuje przedsprzedaż Redmi Note 7. Znamy już oficjalne ceny tych smartfonów we wszelkich wariantach pamięci i trzeba przyznać, że są naprawdę świetne.

Zobacz gdzie najtańszy internet domowy i abonament bez telefonu.

Mi 9 i Redmi Note – ceny

Zacznijmy od flagowego Mi 9. Możemy go kupić w ramach przedsprzedaży w sieci EURO i na stronie mi-home.pl. Do regularnej sprzedaży smartfon trafi 25 marca. Do wyboru mamy dwa warianty:

  • 6/64 GB – 1899 zł
  • 6/128 GB – 1999 zł

Jak widać ceny są więcej niż przystępne. Jeśli chodzi o kolory, Mi 9 dostaniemy w kolorach: Piano Black, Ocean blue i Lavender Violet.

A teraz skupmy się na modelu ze średniej półki, czyli Redmi Note 7. Ten model dostępny jest w trzech wariantach pamięci:

  • 3/32 Gb – 799 zł
  • 4/64 GB – 899 zł
  • 4/128 GB – 999 zł

Jak widzicie, urządzenie zostało wycenione równie korzystnie, co Mi9. Bardzo nas to cieszy. Już dziś o godzinie 10:00 na stronie mi-home.pl można w ramach przedsprzedaży kupić wariant Redmi Note 7 4/64 GB. Liczba dostępnych sztuk będzie jednak ograniczona. Natomiast osoby, które dokonają zakupu Note 7 do 30.04.19 r. razem z gwarancja dostaną dodatkową 6-miesięczną gwarancję na ekran.

Sprawdź też sieci komórkowe i najtańszy abonament rodzinny.

Mi 9 i Redmi Note 7 w porównaniu z innymi

Podczas oficjalnej prezentacji, która odbyła się 14 marca, Xiaomi porównywał swoje urządzenia do konkurencyjnych smartfonów innych firm. I tak np. zestawił Note 7 z Huawei Mate 20 Lite i Samsungiem A7 pod kątem wydajności. Na zdjęciu poniżej widać wyniki tego porównania.

note 7 wydajność

Producent podkreślał też dużą pojemność baterii Note 7 – 4000 mAh.

Ale porównania dotyczyły też Mi 9. Jak wypada na tle konkurentów? Zobaczcie na zdjęciu.

Mi 9 porównanie

Mimo zapowiedzi Xiaomi, że jego flagowce będą drożeć Mi 9 dostępny jest jeszcze w naprawdę niskiej cenie. Zobaczymy jak będzie z Mi 10.

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *