Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

magazyn amazona

Magazyn Amazona w Polsce był okradany przez pracowników

Dystrybucyjne Centrum Amazona w Polsce, mieści się pod Wrocławiem. Ogromna hala pełna jest różnego rodzaju sprzętów. Gazeta Wrocławska doniosła, że kilku pracowników postanowiło zarobić na nich dodatkowe pieniądze. Zostali jednak złapani i sprawa jest w toku. Magazyn Amazona stracił do tego czasu około 4,5 mln zł.

Zestawienie

Magazyn Amazona okradany przez pracowników

Jak się okazało, kradzieży dokonywała 10 osobowa grupa osób, z których każda miała swoje do zrobienia. Pośród szajki złodziei byli także kierownicy zespołów. Alarmową okazała się sytuacja, kiedy z magazynu zniknęło 18 dronów, których łączna wartość wynosiła przeszło 80 tys. zł. Żeby ustalić co się stało ze sprzętem, przejrzano materiały zarejestrowane przez kamery. Ujawniły one, że pewien pracownik złamał regulamin Amazona, wynosząc towar poza Centrum Dystrybucyjne. Mężczyzna po prostu ustawił go na palecie, owinął folią i przetransportował na rampę, z której zostały zabrane przez ciężarówkę kurierską. Najprawdopodobniej kurierzy, odbierający takie przesyłki także wiedzieli, ze są one kradzione.

Porównanie ofert

Proces okradania magazynu trwał już od lat. W tym czasie ginęły laptopy, drony, monitory, dyski twarde, nawet ekspresy do kawy. Jaka kara zostanie wymierzona złodziejom? Jeszcze nie wiadomo. Wiemy natomiast, że główny oskarżony przyznał się do winy, a sprawa jeszcze potrwa.

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *