Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Galaxy S9 lub Galaxy S9+

Kup Galaxy S9 lub Galaxy S9+ i odbierz nawet 2000 zł!

Samsung szaleje! Właśnie ogłosił nową promocję. Dzięki niej jeśli zdecydujecie się kupić Galaxy S9 lub Galaxy S9+, możecie odsprzedać firmie swój dotychczasowy sprzęt za nawet 1600 zł. Do tego Samsung może Wam podarować voucher o wartości 400 zł. Tymczasem przyjrzyjmy się szczegółom.

>>Sprawdź porównanie ofert operatorów na kartę<<

Galaxy S9 lub Galaxy S9+ w ramach Samsung Odkup

Podobne promocje były już organizowane przez Samsunga, co poświadcza, że cieszą się sporym zainteresowaniem. Tym razem, najwięcej możemy zyskać kupując właśnie Galaxy S9 lub Galaxy S9+, czyli najświeższe flagowce Samsunga. Trudno się więc dziwić, że właśnie one są najbardziej promowane. Co istotne, żeby skorzystać z tej oferty, trzeba zakupić powyższe modele w firmach będących autoryzowanymi partnerami handlowymi producenta. Kiedy już to zrobimy, możemy dokonać wstępnej wyceny naszego urządzenia.  Oto kroki, jakie kolejno musimy poczynić, żeby dostać pieniądze za starego smartfona:

  • Uruchom nowego Galaxy S9 lub S9+ do 22 lipca 2018 r. i odbierz kod promocyjny o wartości 400 zł w aplikacji Samsung Members.
  • Wejdź na samsung.kupimyto.pl by wycenić stare urządzenie i podaj otrzymany kod, by zwiększyć ją o 400 zł
  • Zapakuj starego smartfona, bo w dogodnym terminie przyjedzie po niego kurier (oczywiście bezpłatnie).
  • Po weryfikacji stanu urządzenia partner promocji przeleje środki na Twoje konto.

Promocja działa też przy zakupie Galaxy S8, S8+, A8 lub Note8, ale wtedy Samsung dodaje do wyceny waszego urządzenia tylko 250 zł, więc nieco mniej.

Jak Wam się podoba ta promocja? A może ktoś z Was już z niej skorzystał? Jeśli tak, to czy Wasza wycena pokrywała się z wyceną partnera Samsunga?

 

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *