Mobilny Ranking » Kup Galaxy S9 lub Galaxy S9+ i odbierz nawet 2000 zł!
Promocje

Kup Galaxy S9 lub Galaxy S9+ i odbierz nawet 2000 zł!

Galaxy S9 lub Galaxy S9+

Samsung szaleje! Właśnie ogłosił nową promocję. Dzięki niej jeśli zdecydujecie się kupić Galaxy S9 lub Galaxy S9+, możecie odsprzedać firmie swój dotychczasowy sprzęt za nawet 1600 zł. Do tego Samsung może Wam podarować voucher o wartości 400 zł. O tej promocji nazwanej Samsung Odkup więcej  przeczytacie tutaj. Tymczasem przyjrzyjmy się szczegółom.

>>Sprawdź porównanie ofert operatorów na kartę<<

Galaxy S9 lub Galaxy S9+ w ramach Samsung Odkup

Podobne promocje były już organizowane przez Samsunga, co poświadcza, że cieszą się sporym zainteresowaniem. Tym razem, najwięcej możemy zyskać kupując właśnie Galaxy S9 lub Galaxy S9+, czyli najświeższe flagowce Samsunga. Trudno się więc dziwić, że właśnie one są najbardziej promowane. Co istotne, żeby skorzystać z tej oferty, trzeba zakupić powyższe modele w firmach będących autoryzowanymi partnerami handlowymi producenta. Kiedy już to zrobimy, możemy dokonać wstępnej wyceny naszego urządzenia na tej stronie.  Oto kroki, jakie kolejno musimy poczynić, żeby dostać pieniądze za starego smartfona:

>>Zobacz jaki jest najtańszy abonament bez telefonu<<

  • Uruchom nowego Galaxy S9 lub S9+ do 22 lipca 2018 r. i odbierz kod promocyjny o wartości 400 zł w aplikacji Samsung Members.
  • Wejdź na samsung.kupimyto.pl by wycenić stare urządzenie i podaj otrzymany kod, by zwiększyć ją o 400 zł
  • Zapakuj starego smartfona, bo w dogodnym terminie przyjedzie po niego kurier (oczywiście bezpłatnie).
  • Po weryfikacji stanu urządzenia partner promocji przeleje środki na Twoje konto.

Promocja działa też przy zakupie Galaxy S8, S8+, A8 lub Note8, ale wtedy Samsung dodaje do wyceny waszego urządzenia tylko 250 zł, więc nieco mniej.

Jak Wam się podoba ta promocja? A może ktoś z Was już z niej skorzystał? Jeśli tak, to czy Wasza wycena pokrywała się z wyceną partnera Samsunga?

 

Kup Galaxy S9 lub Galaxy S9+ i odbierz nawet 2000 zł!
4.3 (85%) 12 votes

image_pdf