Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

konkurs Magenta Biznes

Konkurs Magenta Biznes – dużo nagród do wygrania

T-mobile przygotował konkurs Magenta Biznes. Jako wygraną można otrzymać Samsunga Galaxy S9 i i najnowszą ofertę MagentaBIZNES M z rozmowami, SMS-ami, MMS-ami i internetem bez limitu za 0 zł przez 2 lata. Zobaczcie jak wziąć udział w konkursie i co jeszcze możecie wygrać.

Konkurs Magenta Biznes – zasady

Żeby wziąć udział w konkursie trzeba:

  • wybrać dla siebie jedną z dodatkowych usług, która mogłaby Ci pomóc w prowadzeniu firmy.
  • Zrobić lub dodać zdjęcie, które pokaże Ciebie w Twojej firmie (podejdź do tego kreatywnie) i uzasadnić dlaczego akurat tę usługę wybrałeś.
  •  Zgłosić się do konkursu i czekać aż Twoje zgłoszenie pojawi się w galerii.

Usługi, spośród których możesz wybrać to: Pakiet Office 365, Bookings, Księgowość On-line, 1 Numer, IT Zdalny. Cały proces możesz przeprowadzić poprzez stronę: https://www.konkursmagentabiznes.pl/#how-to.

Każdego dnia autor najciekawszego zgłoszenia otrzymuje nagrody, o których wspomnieliśmy na początku razem z dodatkową, wybraną przez siebie usługą  również za 0 zł przez 2 lata.

Oprócz tego raz w tygodniu wybierany jest laureat nagrody głównej, którą jest udział w warsztatach MAGENTA BIZNES i reklama dla Twojej firmy.

konkurs Magenta Biznes (warsztaty)

Więcej szczegółów znajdziecie w regulaminie. Nagrody są naprawdę niezłe, więc chyba przyznacie, że warto spróbować swoich sił w tym konkursie?

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *