Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Roxxlyn-iphone x etui

iPhone X ciosany z kamienia

iPhone X ciosany z kamienia

Dorwaliście w końcu swojego iPhone’a X – jest szybki, piękny i posiada wszystko co może mieć smartfon z absurdalną ceną 5000 tysięcy złotych. Ale jest też z nim jeden zasadniczy problem. Jakkolwiek dobrze by nie wyglądał, to ciągle kawał drogiego sprzętu, który rozsądnie byłoby jakoś ochronić. Oznacza to zakup etui na telefon. Ale jakie etui będzie pasować takiego cuda techniki (tudzież technologii)?

Stacjonarny internet domowy – gdzie najtaniej?

Wiadomo, ordynarny plastik nie jest godzien takiego urządzenia, a skóra pasuje do morderców… lub cyklistów. Tak czy inaczej iPhone X zasługuje na coś wyjątkowego. Firma o nazwie Roxxlyn ma doskonałe rozwiązanie: wpakuj swojego iPhone’a w kamień. Dosłownie. To idealne rozwiązanie dla każdego komu zależy na ochronie telefonu wartego tyle, co nerka. W końcu z takich rzeczy budują domy, czy blaty kuchenne!

Te ręcznie ciosane etui na telefon są produkowane w Niemczech, a to samo w sobie jest gwarancją jakości! Możemy zażyczyć sobie etui wykonane z marmuru czy skały łupkowej w cenach powiedzmy od 300 do 500 złotych, czy nawet z kwarcowego tygrysiego oka lub lazurytu za skromne 1400 złotych.

To może wydawać się sporo, jak na coś, co w sumie można kupić za kilkadziesiąt złotych w każdym sklepie z telefonami, ale wyobraźcie sobie miny swoich znajomych, gdy dacie im potrzymać telefon, którego samo etui waży pół kilograma! Jak powszechnie wiadomo, im coś cięższe, tym więcej musi być warte.

Abonament dla rodziny – tanie oferty

Nie musimy się też martwić o to, czy nasz iPhone X nie ucierpi na skutek kontaktu z surowym kamieniem. Wnętrze etui pokryte jest materiałem alcantara – takim samym, jaki możemy znaleźć w niektórych supersamochodach.

Roxxlyn iphone x- kocie oko

Na koniec warto dodać, że etui robione są na zamówienie, więc możemy też dostać takie etui dla innych telefonów. Papier, kamień czy nożyce? Zdecydowanie kamień.

A Wy co sądzicie o czymś takim? Czy warto płacić takie pieniądze za samo etui, nawet jeżeli ma ono ochraniać tak drogi telefon?

Najlepsze oferty sieci komórkowych

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *