Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

iPhone 6

iPhone 6 wycofany z produkcji za to iPhone 7 i 8 tanieją

Jedynie do maja tego roku potrwa jeszcze produkcja znanych smartfonów Apple. Chodzi o modele iPhone 6, iPhone 6 Plus i iPhone SE. Dla wielu może to być smutna wiadomość, bo właśnie te modele jako najtańsze, a porządne, były częstym wyborem miłośników Apple. Na szczęście razem z zakończeniem produkcji tych iPhone’ów, niższej ceny doczekały się iPhone 7 i 8.

Zobacz gdzie najtańszy internet domowy i abonament bez telefonu.

iPhone 6 i SE  znikną

Informacja o wycofaniu wspomnianych modeli z produkcji pochodzi od dostawców komponentów dla firmy Apple. Ci zostali już oficjalnie poinformowani przez amerykański koncern o takiej decyzji. Sam Apple nie potwierdził tych doniesień. Jeśli jednak weźmiemy pod uwagę fakt, że iPhone 6 i SE są obecne na rynku już od 5 lat, wydaje się być całkiem prawdopodobne i zrozumiałe, że w oczach producenta, ich czas dobiegł końca. Na oficjalnej stronie Apple już nie można ich kupić.

Sprawdź też operatorzy GSM i najtańszy abonament rodzinny.

Na otarcie łez dotarła do nas także wiadomość, że iPhone 7 i iPhone 8 mają dostać nową, niższą cenę. Ciekawe o ile? Póki co, cena siódemki przekracza 2200 zł, a ósemka dostępna od prawie 3000 zł. Nie są to niskie ceny, dlatego bardzo jesteśmy ciekawi na ile się jeszcze zmienią.

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *