Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Internet Stacjonarny Play

Internet Stacjonarny Play za 35 zł i bezterminowo

Kiedy, jak kiedy, ale w ciągu ostatnich miesięcy chyba wielu miało okazję sprawdzić swój internet stacjonarny. Dla tych, którzy nie są z niego zadowoleni mamy nowość – Internet Stacjonarny Play za 35 zł miesięcznie i z umową bezterminową. Z taką właśnie limitowaną ofertą wystartował właśnie fioletowy operator. Czy wart wziąć ją pod uwagę? Zobaczmy!

Internet Stacjonarny Play od 35 zł

W zasadzie Play ma do zaproponowania 3 warianty stacjonarnego internetu z umową bezterminową. Najtańszy kosztuje 35 zł, a kolejne 45 i 55 zł. Za co płacimy? Wyraźnie to widać na tabeli poniżej.

internet stacjonarny - nowa oferta PLAYMamy więc do wyboru trzy prędkości do 150 Mbps, do 300 Mbps i do 600 Mbps. Nie dopłacamy za router, a umowa jest na czas nieokreślony. Gdyby się okazało, że jakość usługi nas nie satysfakcjonuje, możemy w każdej chwili bez żadnych konsekwencji po prostu zrezygnować.

Operator zapewnia, że samo podłączenie jest bardzo proste. Przy okazji zamawiania usługi ustala się od razu termin wizyty (może to być zarówno rano, jak i wieczorem). W umówiony dzień o umówionej porze instalator pojawia się u naszych drzwi i zaczyna cały proces. Podaje Wam też hasło do Wi-Fi , a na koniec prosi o podpis potwierdzający wykonanie instalacji. I tu uwaga!! Cena za tę przyjemność to 50 zł, które zostaną doliczone do pierwszej faktury.

Co jeszcze trzeba wiedzieć? Oferta jest limitowana i obowiązuje tylko do końca października!!!

Dla kogo to dobra oferta?

Generalnie trzeba przyznać, że oferta Play będzie szczególnie kusząca dla osób, które wynajmują od kogoś mieszkanie i nie wiedzą, kiedy przyjdzie im coś zmienić. Może być korzystna także dla tych, którzy po prostu nie lubią długofalowych umów.

A dla kogo ta oferta nie będzie dobra? Moim zdaniem dla osób, które już doświadczyły dobrodziejstw wynikających z posiadania światłowodu. Stabilność połączenia i realna szybkość transferu są wtedy naprawdę znacznie lepsze. A kiedy jeszcze weźmie się pod uwagę, że teraz światłowód można mieć w bardzo atrakcyjnej cenie – np. również za 35 zł w Orange, to oferta na Internet Stacjonarny Play blednie…

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *