Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Moto Z3 Play

Internet 5G w Moto Z3 Play?

Oczekiwaniu na pojawienie się średnio-półkowego Moto Z3 Play, towarzyszy zbieranie wszelkich przecieków. Po internecie krążą wieści o kolejnych modułach, jakie mamy dostać razem z nowym średniakiem. I jeden z nich zapowiada się wyjątkowo obiecująco. Jeśli, to co słyszeliśmy jest prawdą, to na Moto Z3 Play będziemy mogli korzystać z internetu 5G.

 

Internet 5G w Moto Z3 Play

Źródłem wiedzy o nowym smartofnie stało się XDA Developers. Właśnie tam pojawiły się doniesienia o module Moto Mods, wyposażonym w dodatkową antenę. Dzięki niej, prędkość pobierania w mobilnej sieci może wynosić nawet 1 Gb/s. Oczywiście jeśli sama sieć na to pozwoli… Tymczasem modem Snapdragona 636, jaki będzie napędzał Moto Z3, umożliwia pobieranie danych z prędkością 600 Mb/s.

Co jeszcze wiemy o tym smartfonie?  Wiemy, że ma mieć większy ekran, już nie 5,5, a 6 cali. Proporcje ekranu też mają się zmienić, z 16:9 na 18:9. Zostanie on wykonany w technologii AMOLED i będzie miał rozdzielczość Full HD+ (2160 x 1080 pix.). Jeśli chodzi o układ graficzny, będzie to Adreno 509. Poza tym Moto Z3 otrzyma 4 GB RAM-u oraz 32 lub 64 GB pamięci wbudowanej. Wiemy też, że smartfon zostanie wyposażony w podwójny aparat 12 Mpix, który ma robić zdjęcia wysokiej jakości nawet po zmroku. Oczywiście dostanie też skaner linii papilarnych – umieszczony z boku i możliwość odblokowania urządzenia za pomocą twarzy.

A Wy co już słyszeliście o nowej Motoroli?

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *