Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Xiaomi Mi7

Ile już wiecie o Xiaomi Mi7?

Wielu z niecierpliwością oczekuje premiery nowego smartfona Xiaomi. Oczywiście spodziewamy się, że Xiaomi Mi7 – bo tak się nazywa, będzie miał świetne parametry, a przy tym dobrą cenę. I chociaż Xiaomi Mi7 było kryte przed światem przynajmniej jak cudowne dziecko, wiemy dziś o nim naprawdę sporo. A resztę mu przypisujemy, czekając na możliwość zestawienia teraźniejszej wiedzy i przewidywań z rzeczywistością. To jakie ma być nowe Xiaomi?

Xiaomi Mi7 – oczywiście z notchem

Zapewne ilu ucieszy ta wiadomość, tylu też zmartwi. Xiaomi Mi7 bezczelnie skopiował z iPhone’a X wcięcie typu notch. Mi osobiście się ono nie podoba, ale wiem, że jest sporo fanów tej innowacji. Dlatego nie komentujemy więcej, tylko informujemy, że tak – Xiaomi Mi7 podobnie jak drożsi koledzy, skopiowało rozwiązanie wprowadzone przez Apple’a. Będzie notch czy to się komuś podoba, czy nie… Ale idźmy dalej!

Zdjęcia zamieszczone na serwisie społecznościowym WEIBO.

 

Z przecieków wynika, że w Xiaomi Mi7 korzystać będziemy z 5.6 calowego ekranu OLED o rozdzielczości Full HD+. Oprócz tego wieść gminna niesie, że urządzenie napędzał będzie procesor Qualcomm Snapdragon 845 z układem graficznym Adreno 630. Przy tym spodziewamy się 6 GB pamięci operacyjnej i przynajmniej 64 GB pamięci wbudowanej. Producent nie przewidział czytnika kart microSD.

Jeśli chodzi o aparaty, wiemy niewiele. Mają być 2, w tym jeden podwójny. Wiemy za to, że system operacyjny jaki zobaczymy, to – Android Oreo z nakładką MIUI 9. Co Wy na to? Wolicie Oreo czy jego poprzednika? Bo tutaj też zdania są podzielone…

Poza tym mamy jeszcze informację o baterii – ma mieć pojemność 3180 mAh i funkcję bezprzewodowego ładowania. Nie zbraknie też popularnego czytnika linii papilarnych, który ma być umieszczony na tylnej ścianie. W smartfonie zastosowany będzie modem LTE, więc prędkości transferu na pewno nie będzie ograniczał 😉

Xiaomi Mi7  – to kiedy go zobaczymy?

Wszystkie te informacje będzie można w 100% potwierdzić dopiero kiedy zobaczymy to dziecię Xiaomi na oficjalnej premierze. Podobno jest szansa, że nastąpi ona jeszcze w maju, ale słyszy się też głosy o przesunięciu jej na przełom czerwca i lipca. Jesteśmy jednak dobrej myśli i czekamy na wszystkie dane najnowszego smartfona Xiaomi.

A Wam jak się podobają dane “przeciekniętej” specyfikacji Xiaomi?

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *