Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Huawei P20 Lite

Huawei P20 Lite, P20 i P20 Pro do wygrania w Orange!

Dopiero co Orange zakończył ostatnią odsłonę konkursu, w którym nagrodą był Samsung Galaxy S9, a tu już wystartował kolejny konkurs! Tym razem na zwycięzców czekać będą smartfony marki Huawei, czyli Huawei P20 Lite, P20, i P20 Pro. Konkurs podobnie jak ostatni, będzie miał trzy odsłony i w każdej z nich będzie można zdobyć jeden z wymienionych smartfonów.

Jak wygrać Huawei P20 Lite?

Pierwsza odsłona konkursu otworzy przed uczestnikami możliwość stania się właścicielem smartfonu Huawei P20 Lite. Co zrobić, żeby go wygrać? Należy jak najbardziej kreatywnie odpowiedzieć na pytanie:  Komu i dlaczego chciałbyś podarować Huawei P20 lite? Odpowiedź trzeba zmieścić w 500 znakach (ze spacjami). Powinna ona podkreślać najważniejsze atuty telefonu. Operator podpowiada by skupić się na: “podwójnym, głównym aparacie 16 MP+2MP zapewniającym efekt rozmycia i wysoką jakość zdjęć, baterii o pojemności 3000mAh, procesorze Kirin 659, sprzęcie obsługującym CAT 6.0, ekranie 5.8 cala o rozdzielczości FHD+  i proporcjach 18:9”.

Oceniane będzie też dopasowanie tych atutów do osoby, której chcielibyście podarować ten model Huawei. Uzasadnienie ma być kreatywne i naprawdę przekonujące. Pamiętajcie, że przekroczenie 500 znaków może Was zdyskwalifikować. Na wymyślenie zwycięskiej odpowiedzi macie czas do 16 kwietnia, do godziny 23:59. To, co czas START! A o kolejnych odsłonach konkursu będziemy Was informować na bieżąco 😉

 

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *