Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Google Pay

Poleć Google Pay i odbierz 400 zł w Google Play

Jakiś czas temu każdy, kto korzystał z Android Pay musiał pogodzić się z jakże rewolucyjną zmianą nazwy tej usługi na Google Pay. Pod nazwą Google Pay kryją się obecnie wszelkie usługi płatnicze Google’a. Teraz, żeby zachęcić ludzi do korzystania z tej aplikacji i oferowanych przez nią usług płatniczych, można dostać nawet 400 zł za polecanie jej znajomym.

Internet Domowy tanio?

Jak dostać 400 zł od Google Pay?

Jeżeli chcemy skorzystać z tej promocji, musimy w pierwszej kolejności posiadać aplikację Google Pay:

Portfel Google
Portfel Google
Developer: Unknown
Price: Free

 

Mając aplikację już na telefonie, należy wygenerować kod i podzielić się nim ze znajomymi, którzy jeszcze sami nie korzystają z tych usług. I jeżeli nowy użytkownik dokona transakcji przy pomocy tej apki, zarówno on, jak i my dostaniemy po 40 zł. Niestety możemy je wykorzystać tylko w Google Play, ale za takie pieniądze możemy kupić trochę ciekawych i przydatnych aplikacji. Łatwo też policzyć, że możemy polecić tą aplikację maksymalnie 10 osobom. Promocja jest dostępna w aplikacji wersji 1.54. Żeby korzystać z płatności Google musimy mieć moduł NFC w telefonie oraz system Android w wersji minimum 4.4. Warto dodać, że Apple Pay, czyli płatności przy pomocy iPhone’ów pomimo regularnych zapowiedzi, ciągle nie jest dostępne w Polsce.

(Sprawdź też najtańsze sieci komórkowe oraz nasze porównanie najtańszych abonamentów)

Google Pay dostępne jest dla klientów Citi Plus, BGŻ BNP Pairbas, Getin Banku, BZ WBK, Alior Banku, mBanku, Eurobanku, Nest Banku, T-Mobile Usług Bankowych, Orange Finanse i ING Banku Śląskiego.

Promocja ta potrwa do 15 maja, a uzyskane w ten sposób pieniądze trzeba wydać w Google Play do 30 czerwca. W przeciwnym razie nam przepadną.

A Wy korzystacie z płatności zbliżeniowych przy pomocy telefonu? Napiszcie w komentarzach!

Abonamenty Duet – ranking

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *