Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

galaxy note 9

Galaxy Note 9 – ceny i zdjęcia nadchodzącego Samsunga

Galaxy Note 9 niewątpliwie budzi wielkie zainteresowanie. Co chwila w internetach piszą o kolejnych przeciekach na temat oczekiwanego notatnika Samsunga. Choć premiera już bardzo niedługo, bo 9 sierpnia, to można dowiedzieć się o nim całkiem sporo. Po pierwsze są już zdjęcia, które pokazują jak ma wyglądać, po drugie wiadomo co nieco o cenach, a po trzecie… No właśnie, co po trzecie napiszemy na końcu. 😉

Galaxy Note 9 – ceny

Jak chyba wszyscy się spodziewamy, nie będzie to tanie urządzenie. Okazuje się, że we Włoszech, gdzie do sprzedaży trafi 24 sierpnia, wersja ze 128 GB pamięci będzie kosztować 1029 euro, a z 512 GB aż 1279 euro. Nie każdego będzie stać na Note’a 9… Jeśli sprzedaż nowego urządzenia Samsunga pójdzie źle, to cała seria ma zostać zakończona, a rysiki trafią podobno do Galaxy S10. Jak będzie, przekonamy się dopiero za jakiś czas. Tym niemniej wszyscy, którzy oczekują na początek sprzedaży Galaxy Note 9, lepiej niech już zaczną na niego zbierać 😉

Najtańszy abonament bez telefonu?

Na marginesie informujemy, że od 24 sierpnia we Włoszech razem z notesem Samsunga, będzie można ku pić także głośnik Magbee i tablet Galaxy Tab S4. Zegarek Galaxy Watch trafi do sprzedaży nieco później.

Galaxy Note 9 – zdjęcia

Galaxy Note 9 nie zaskoczy nas swoim wyglądem. Ma być bardzo podobny do swojego poprzednika, od którego różnić go będzie głównie umiejscowienie czytnika linii papilarnych pod aparatem, a nie obok. Co do specyfikacji, pisaliśmy już o niej. Tymczasem zobaczcie nowego Samsunga w kolorach Coral Blue i Lilac Purple.

 

 

I jak Wam się podoba?

Na koniec ostatnia nowość! Ma nim być ładowarka Wireless Charger Duo. Dzięki niej będzie można naładować jednocześnie smartfon i smartwatch w trybie bezprzewodowym.  ALe to jeszcze nie wszystko. Razem z ładowarką w opakowaniu będzie też płytka Qi, która umożliwi naładowanie też drugiego telefonu obsługującego tę technologię. Oficjalna cena tego zestawu nie jest jeszcze znana, ale krążą przypuszczenia, że będzie wynosiła około 100 dolarów.

No to jak, oceniacie włoską cenę notesu Samsunga? Bylibyście gotowi tyle dać za nowy phablet?

Najtańszy internet domowy?

 

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *