Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Galaxy Note10

Galaxy Note10 pojawi się w 4 wersjach!

Samsung się rozkręca. Sukces strategii dywersyfikacji flagowych S10, najwyraźniej zachęcił producenta do rozszerzenia jej na serię Note. Pojawił się nowy raport z Korei Południowej, zgodnie z którym  dostaniemy w tym roku nie jeden Galaxy Note10, a cztery! Czym będą się od siebie różnić?

Sprawdź też sieci komórkowe i najtańszy abonament rodzinny.

Galaxy Note10 z 5G i 4G

Z dotychczasowych doniesień wynika, że Galaxy Note10 dostępny będzie w dwóch rozmiarach, a każdy z nich w 2 wersjach łączności – 5G lub 4G. Większy model dostanie ekran o przekątnej 6,75 cala, a mniejszy 6,28 cala.  Różnica będzie widoczna także w ilości aparatów. Większy Note dostanie ich 4, a mniejszy 3.

Zgodnie ze wspomnianym raportem, Samsung ma na celu maksymalizację sprzedaży i penetracji rynku dla serii smartfonów Galaxy Note10. Trzeba przyznać, że rosnące w siłę Huawei i wciąż trzymające mocną pozycję Apple, zmuszają Samsunga do szukania nowych rozwiązań. Czy pomysł z czterema wersjami flagowego Note’a okaże się trafiony? Co Wy o tym myślicie?

Niewątpliwie modele z rysikiem mają swoich wielbicieli. Teraz, kiedy sieć 5G pojawia się w kolejnych miejscach na świecie, inwestowanie w urządzenia, obsługujące tę technologię, wydaje się być jak najbardziej logiczne i zrozumiałe. Także danie klientom wyboru co do wielkości urządzenia ma pewien sens. Ale czy ostatecznie właśnie ten kierunek się sprawdzi? I czy Samsung naprawdę zdecyduje się na tak odważny krok? Na te pytania poznamy odpowiedź dopiero z czasem.

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *