Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

przeniesienie numeru do nju

Gadżet za przeniesienie numeru do nju?

Nju gadżetowym maniakiem jest! Dlatego teraz za przeniesienie numeru do nju z rachunkiem możecie dostać sympatyczne, gadżetowe upominki.

Przeniesienie numeru do nju z gadżetami

Żeby dołączyć na pokład “Żółtego”, wystarczy złożyć zamówienie na plan podstawowy poprzez stronę www.njumobile.pl, a później zarejestrować ja na www.njumobile.pl/oferta/gadżet-od-njumobile, akceptując regulamin promocji. Następnie po pełnym okresie rozliczeniowym pojawia się kurier z przesyłką. A do wyboru mamy trzy gadżety, o których więcej za chwilę. Akcja trwa do wyczerpania zapasów. I co ważne, przeniesienie numeru z Orange i nju na kartę nie jest objęte promocją. Takie życie… 😉

przeniesienie numeru do nju gadżety

A teraz wracamy do gadżetów. Wybrać możemy kamerkę samochodową, smartwatch lub myszkę komputerową. Ta pierwsza to nie byle co, bo mamy tu wideorejestrator Prestigio Roadrunner 140, z szerokim kątem widzeniem i 4-warstwowym szklanym obiektywem, który zapewnia nagranie w jakości Full HD. Smartwatch jest nie tylko fajny i silikonowy, ale zbiera dane o kaloriach, ruchu i śnie. Czyli dobry dla dbających o zdrowie i dla odchudzających się. 🙂 A poza tym, wyświetli połączenia przychodzące i ma alarm. No i myszka, cóż… bezprzewodowa jest.

Czy ktoś z Was się skusi na gadżety od “Żółtego”?

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *