Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

fortnite na Androida

Fortnite na Androida? Nie daj się oszukać

Gra Fortnite bije rekordy popularności zwłaszcza wśród nastolatków. Wielu nie może się doczekać wydania gry w wersji na Androida. Atmosferę podkręca informacja, że ma się ona ukazać na dniach, jeszcze tego lata. Wielu próbuje ją znaleźć i pobrać już teraz. I okazuje się, że jest możliwe! Tylko tyle, że to oszustwo… Fortnite na Androida nie jest jeszcze dostępne.

Zestawienie

Fortnite na Androida? Jeszcze nie

Póki co, Fortnite dostępna jest na konsole, Mac, PC i iOS. Z Androidem sprawa nie przedstawia się tak prosto ze względu na jego zróżnicowanie i dostępność na różnych urządzeniach w różnych wersjach. Ponieważ założenie jest oczywiście takie, że gra ma działać tak samo dobrze na każdym urządzeniu i przy każdym Androidzie, więc prace trwają dość długo. Mimo to, deweloperzy gry poinformowali, że już tego lata Fortnite na Androida zostanie wypuszczona na rynek. Znaleźli się jednak oszuści, którzy bazując na niecierpliwości fanów, już teraz informują o tym jak pobrać grę w oczekiwanej wersji. Dopóki jednak gra nie ukaże się oficjalnie w Sklepie Play, lepiej nie pobierać jej z wątpliwych źródeł. Dlaczego?

Fortnite na Androida nie dostępny

Oszuści działają zwłaszcza na trzy sposoby. Po pierwsze tworzą fałszywe strony, na których podając się za dewelopera, oferują fałszywą aplikację Fortnite. Użytkownik, żeby ją pobrać musi podać swój numer telefonu. Nie róbcie tego! Jak się przyjrzycie, zobaczycie małym druczkiem informację, że chodzi o subskrypcję SMS-ów za 3 do 7 euro tygodniowo. Jedna z takich fałszywych stron uruchamia od razu trzy takie transkrypcje. Jeśli więc nie chcecie płacić za usługi, z  których wcale nie zamierzaliście korzystać, omijajcie takie strony szerokim łukiem.

jaki jest najtańszy abonament bez telefonu

Drugie oszustwo polega na wprowadzaniu do systemu złośliwego oprogramowania razem ze zmanipulowaną aplikacją. Dzięki takiemu koniowi trojańskiemu (RAT), cyberprzestępcy otwierają sobie drogę do danych z urządzenia. Mogą je kraść lub zainstalować kolejne złośliwe oprogramowanie. Ostatni sposób oszukiwania polega na tworzeniu fałszywej aplikacji, która pobiera dane dostępowe.

Ofiarą przedstawionych wyżej oszustw padają głównie osoby niepełnoletnie, które najbardziej ufnie podchodzą do takich “okazji” na natychmiastowy dostęp do gry. Pamiętajcie jednak, że Fortnite na Androida ma się pojawić najwcześniej pod koniec lipca, a ostatecznie może się to przeciągnąć nawet do września. I nie wierzcie sensacjom z YouTube’a, bo własnie tam znajdziecie najwięcej fałszywych informacji i filmików prezentujących “jak zainstalować Fortnite na Andorida?”.

Zobacz też: Abonament duet?

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *