Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

e-umowa w Orange

e-umowa w Orange dla firm, czyli zawrzyj umowę zdalnie

Słyszeliście już o nowym rozwiązaniu wdrożonym w Orange? Zdecydowanie zmierzamy w kierunku pełnej cyfryzacji i odchodzimy od papierologii, nic więc dziwnego, że powstało coś takiego, jak e-umowa w Orange dla firm. W końcu kto jest bardziej zaganiany niż ludzie biznesu? I komu bardziej nie po drodze czekać na kuriera, który nie wiadomo kiedy się zjawi? Stąd właśnie powstał pomysł, na zawieranie umowy zdalnie, w formie elektronicznej.

e-umowa w Orange – dla kogo?

Póki co, tą drogą można dokupić usługi Biznes Pakiet Fiber, Biznes Pakiet i Dostęp do Internetu DSL. Orange zapewnia jednak, że będzie rozszerzać ilość dostępnych w ten sposób usług. Ważne jest kto w ogóle może skorzystać z e-umowy. Bo okazuje się, że trzeba spełniać pewne warunki. Po pierwsze trzeba być klientem Orange przynajmniej 6 miesięcy, po drugie nie można mieć żadnych zaległości płatniczych. Choć na ten moment e-umowa jest dostępna tylko dla firm, to operator poinformował, że planuje podobne, choć nie identyczne rozwiązanie dla klientów indywidualnych.

e-umowa w Orange – jak to działa?

To teraz zobaczcie jak to działa:

  1. Klient informuje telefonicznie lub mailowo, że chce podpisać umowę i wyjaśnia jakie warunki go interesują
  2. Orange wysyła e-mail z linkiem do strony, z której można pobrać już przygotowaną zgodnie z ustaleniami umowę.
  3. Klient wchodzi na stronę z linku i przechodzi proces autoryzacji – dostaje token SMS z aplikacji i musi go poprawnie wprowadzić.
  4. Po autoryzacji klient może pobrać umowę, zapisać na dysku, przejrzeć i zaakceptować lub odesłać do poprawki.
  5. Po akceptacji na maila wysyłana jest ostateczna wersja umowy, a zlecenie podłączenia usługi zostanie automatycznie uruchomione.

Ot i wszystko. Dzięki e-umowie oszczędza się papier i czas. Jesteśmy jak najbardziej za tym rozwiązaniem. Oby jak najszybciej klienci indywidualni mogli korzystać z podobnego!

Dla Rodziny? Porównanie Abonamentów

A co Wy myślicie o e-umowach? Waszym zdaniem to dobry kierunek? A może macie jakieś obawy? Dajcie znać, czy sami wolelibyście podpisywać tradycyjne papierowe umowy, czy może jednak elektroniczne?

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *