Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Google Play

Do 10 zł na zakupy w Google Play od Play!

Play ogłosiło nową promocję. Będzie szczególnie atrakcyjna dla tych, którzy noszą się z zamiarem kupienia jakiejś gry lub aplikacji w Google Play. Jeśli abonamentowi klienci operatora skorzystają przy płatności w sklepie androida z opcji “Dopisz do rachunku Play”, otrzymają do 10 zł zniżki na wybraną przez siebie aplikację.

Jak skorzystać ze zniżki w Google Play?

Pierwsza ważna informacja dotyczy tego, kto może skorzystać z 10 zł rabatu. Są to osoby, które w ciągu ostatnich 180 dni nie korzystały z metody płatności “Dopisz do rachunku Play”. Promocja działa też w Red Bull Mobile. Dotyczy tylko osób, które mają abonament. To teraz zobaczcie jak skorzystać z promocji.

Google Play promocja

Jak widać sprawa jest prosta. Wybieracie sobie coś w sklepie Google Play, płacąc wybieracie metodę: “Dopisz do rachunku Play”. Zniżka zostanie rozliczona na rachunku od operatora. Wcześniej dostaniemy SMS – a z potwierdzeniem zakupu w promocji. Ważne jest to, że z promocji można skorzystać tylko raz. Jeśli wybierzecie sobie aplikację tańszą niż 10 zł, niewykorzystane złotówki przepadną. Warto więc dobrze się zastanowić co kupić by w pełni wykorzystać zniżkę.

Na koniec jeszcze jedna istotna sprawa, promocja Play trwa od 20.04.2018 do 20.05.2018, więc nie spóźnijcie się z zakupem!

A Wy jakiego rodzaju aplikacje kupujecie najczęściej?

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *