Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

imię xiaomi

Nadali córce imię “Xiaomi” – czego to fani nie zrobią…

Nadali córce imię Xiaomi – czego to fani nie zrobią…

Wielkie marki często mają niesamowicie oddanych fanów. Przykładem może być Apple, którego klienci po wejściu w “środowisko” Apple’a już nie są w stanie dostrzec nic, co powstaje poza tą firmą. Ale wiele innych firm ma równie oddanych fanów, nie tylko z branży elektronicznej. Jednak w tym przypadku to właśnie firma robiąca telefony może pochwalić się oddaniem swoich klientów. I nie chodzi o Apple, czy Samsunga -a o Xiaomi. Pewna para w Indonezji postanowiła nadać córce imię Xiaomi. O całej sprawie poinformował sam wiceprezes Xiaomi na swoim koncie na Weibo. Dowód na imię Xiaomi możecie zobaczyć poniżej:

Cała sprawa wzbudziła bardzo duże kontrowersje. Rodzicie dziewczynki otrzymali jedynie podziękowania ze strony firmy. Xiaomi ma bardzo oddanych fanów – nawet w Polsce. Stąd też powstał hashtag #XiaomiLepsze. Jednak ciekawe czy i u nas pojawi się ktoś odważny, aby nadać dziecku tak na imię. czy jest to zbyt egzotyczne? Przecież w ubiegłym roku Polskę obiegła wiadomość o chłopcu, któremu nadano imię Jeronimo Martin, co oczywiście było wzorowane na sieci dyskontów Biedronka i ich firmie-matce – Jeronimo-Martins.

…a w drugim narożniku niepokonana 3310!

W tym przypadku #XiaomiLepsze nabiera całkiem nowego znaczenia. Tylko sam jeszcze nie wiem, jakiego dokładnie. Tak czy inaczej doczekaliśmy się pierwszej Xiaomi. Ciekawe czy kiedyś przyjdzie komuś do głowy nadanie dziecku na imię Nokia – takiej osobie wróżyłbym karierę w sportach walki, zwłaszcza, gdyby miała przydomek “3310”.

Co sądzicie takich “nowoczesnych” imionach? Napiszcie w komentarzach!

 

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *