Do kina za 10 zł? Tak, do Cinema City dzięki Masterpass!

Do kina za 10 zł? Tak, do Cinema City dzięki Masterpass!

Lubicie kino? Kto nie lubi obejrzeć czasem dobrego filmu na większym ekranie? A jeszcze za 10 zł? Tym bardziej! I własnie jest taka możliwość. Oczywiście dzięki promocji 😀 Tym razem chodzi o to, żeby kupić bilet do Cinema City przez internet i zapłacić korzystając z Masterpass. Zobaczcie jak to zrobić!

Do Cinema City za 10 zł dzięki Masterpass

Mówiąc krótko, Masterpass to elektroniczny portfel płatniczy do robienia zakupów w sieci. To wygodna metoda płacenia, bo dzięki niej nie ma konieczności każdorazowego używania karty płatniczej albo danych dotyczących konta. Możecie założyć taki portfel za pośrednictwem strony masterpass.pl/jak-aktywowac-masterpass.

Cinema City za 10 zł

Żeby kupić bilet do kina za 10 zł, trzeba kliknąć w przycisk Masterpass i dalej postępować zgodnie ze wskazówkami. Na raz możemy kupić maksymalnie 2 bilety, za 10 zł każdy. Na szczęście dziennie możemy dokonać 5 takich pojedynczych lub podwójnych transakcji.

Promocja obowiązuje do 28 grudnia 2018 roku lub do wyczerpania puli biletów (51 tys. sztuk). A! Ważna informacja na koniec, promocja dotyczy tylko filmów w 2D. To na co byście poszli?

Send a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *