Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Cinema City

Do kina za 10 zł? Tak, do Cinema City dzięki Masterpass!

Lubicie kino? Kto nie lubi obejrzeć czasem dobrego filmu na większym ekranie? A jeszcze za 10 zł? Tym bardziej! I własnie jest taka możliwość. Oczywiście dzięki promocji 😀 Tym razem chodzi o to, żeby kupić bilet do Cinema City przez internet i zapłacić korzystając z Masterpass. Zobaczcie jak to zrobić!

Do Cinema City za 10 zł dzięki Masterpass

Mówiąc krótko, Masterpass to elektroniczny portfel płatniczy do robienia zakupów w sieci. To wygodna metoda płacenia, bo dzięki niej nie ma konieczności każdorazowego używania karty płatniczej albo danych dotyczących konta. Możecie założyć taki portfel za pośrednictwem strony masterpass.pl/jak-aktywowac-masterpass.

Cinema City za 10 zł

Żeby kupić bilet do kina za 10 zł, trzeba kliknąć w przycisk Masterpass i dalej postępować zgodnie ze wskazówkami. Na raz możemy kupić maksymalnie 2 bilety, za 10 zł każdy. Na szczęście dziennie możemy dokonać 5 takich pojedynczych lub podwójnych transakcji.

Promocja obowiązuje do 28 grudnia 2018 roku lub do wyczerpania puli biletów (51 tys. sztuk). A! Ważna informacja na koniec, promocja dotyczy tylko filmów w 2D. To na co byście poszli?

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *