Promocje

Black Friday 2018 – aktualizacja

black friday kiedy

Black Friday, czyli Czarny Piątek to niemalże synonim największych wyprzedaży w roku. Właśnie tego dnia całe mnóstwo sklepów znacząco obniża ceny produktów, sprzedając je w bardzo atrakcyjnych cenach. Nic dziwnego, że takie zainteresowanie budzi pytanie kiedy będzie Black Friday? Który to piątek listopada? Żeby pomóc Wam go nie przegapić przygotowaliśmy ten artykuł. Będziemy w nim podawać na bieżąco wszelkie informacje o wyprzedażach w sklepach z telefonami i tabletami. Znajdziecie tu najciekawsze promocje. Część z nich dostępna jest już dziś!

Ranking ofertSprawdź też: gdzie dostaniesz najtańszy internet domowy i najtańsze oferty bez telefonu!

Kiedy Black Friday 2018?

Zacznijmy od pytania o to, kiedy będzie Black Friday 2018? Według oficjalnego rozkładu wydarzeń, Black Friday przypada na 23 listopada.

Trzy dni po nim, w poniedziałek 26 listopada będzie Cyber Monday (dzień promocji w sklepach internetowych), któremu poświęcimy uwagę w oddzielnym artykule. Właśnie w piątek 23 listopada możemy spodziewać się największych promocji. Obniżki sięgną nawet 80%.

Gdzie i co kupimy w Czarny Piątek?

Black Friday stał się oczywiście okazja do rozszerzenia gorącego okresu promocji na inne dni listopada z korzyścią dla nas. Chociaż do Black Friday 2018 zostało jeszcze sporo czasu, Media Expert oraz RTV Euro AGD już teraz prezentują swoje pierwsze promocje z okazji tego dnia.

Najbliższe tygodnie na pewno będą stały pod znakiem wielu wyprzedaży i promocji, dlatego też będziemy specjalnie dla Was sprawdzać i aktualizować wszelkie promocje z okazji Czarnego Piątku, jakie tylko się pojawią. A znajdziecie je właśnie tutaj!

Zobacz też: sieci komórkowe w Polsce i porównanie sieci komórkowych.

AKTUALIZACJA 08.11: Dodaliśmy nowe smartfony z RTV Euro AGD.

AKTUALIZACJA 15.11: DODALIŚMY NOWE SMARTFONY I TABLETY W Media Expert  i w RTV EURO AGD

AKTUALIZACJA 21.11: DODALIŚMY NOWE SMARTFONY I TABLETY W Media Expert

Poniżej znajdziesz promocje z z okazji Czarnego Piątku. Kliknij w link, aby rozwinąć listę z promocyjnymi cenami:
Black Friday 2018 – aktualizacja
4.2 (83.53%) 17 vote[s]