Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

telefon light 9 obiektywów w telefonie Zdjęcia w 64 Mpix

9 obiektywów w telefonie? Zdjęcia w 64 Mpix? Telefon Light

9 obiektywów w telefonie? Zdjęcia w 64 Mpix? Telefon Light

To dopiero ciekawostka w  wysokiej rozdzielczości. Firma Light, która która stworzyła kompaktowy aparat fotograficzny L16 – czyli urządzenie o 16(!) obiektywach – w najbliższych miesiącach zaprezentuje telefon light, który rzekomo będzie mieć 9 obiektywów.

Zestawienie najtańszych ofert sieci komórkowych

9 obiektywów w telefonie Zdjęcia w 64 Mpix telefon light l16

Light L16 i wszystkie oczy skierowane na nas

Kilka miesięcy temu wspominaliśmy o planach na Nokię 8 Pro z 5-cioma aparatami. Niedawno Huawei P20 zachwycił świat możliwościami swoich trzech aparatów. Można też przeczytać o LG v40, który sam ma posiadać 5 obiektywów. Także telefon Light nie jest AŻ TAK oryginalny, jednak konfiguracja z tyloma “oczami” na pewno będzie robić wrażenie. A przynajmniej jego wygląd.

Według doniesień, zdjęcia robione przez ten telefon będą miały rozdzielczość do 64 Mpix. Jednak należny tutaj zaznaczyć, że takie urządzenie raczej nie będzie tanie. Wspomniany L16 kosztował w chwili premiery 1950 $. To “nie mało” jak na kompaktowy aparat fotograficzny. I pomimo tego, że robił niesamowite zdjęcia, to wielu użytkowników narzekało na oprogramowanie.

jaki jest najtańszy abonament bez telefonu

W przypadku telefonu, ten problem będzie przynajmniej częściowo rozwiązany poprzez wykorzystanie powszechnie znanego i (nie)lubianego Androida. Ale i tak cena pewnie niska nie będzie. A że “modne” są telefony z topową konfiguracją, to raczej dostaniemy nie tylko 9 obiektywów w telefonie, ale też po prostu mocny smartfon, który będzie drogi.

Ostatecznie telefon Light będzie urządzeniem niszowym, które zostanie skierowany dla tych, którzy robią zdjęcia i filmy telefonem zawodowo, ale takich jest coraz więcej (dzięki Instagram, dzięki Snapchat)

Co myślicie o takim cudzie?

Zobacz też: Porównanie najtańszych abonamentów rodzinnych

 

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *