Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

nokia 8 pro

Nokia 8 Pro z pięcioma aparatami fotograficznymi?

Czasami można odnieść wrażenie, że z każdym rokiem poszczególne smartfony stają się coraz bardziej podobne do siebie. nawet jeżeli nie pod względem wyglądu, na pewno jeżeli chodzi o podzespoły. Ale na szczęście od czasu do czasu pojawiają się wyjątki, które chcą wyrwać się ze standardów, jakie co roku wyznaczają Apple i Samsung. W tym przypadku jest to Nokia 8 Pro (nazwa może okazać się robocza), czyli telefon o pięciu oczach. Jeżeli szykujecie się do zakupu telefonu do zdjęć w tym roku, warto poczekać na to, co zaprezentuje Nokia/HMD.

Tak dużo aparatów!

Pozostały tylko dni do premiery Samsunga Galaxy S9, jednego z najważniejszych telefonów roku 2018, który niewątpliwie będzie wyznaczał standardy dla innych przez najbliższe miesiące. Aczkolwiek wszystkie plotki -których jest wyjątkowo dużo- wskazują na to, że żadnych rewolucji w tym modelu nie będzie. Wspomniana Nokia 8 Pro może nie będzie tak wyczekiwaną słuchawką, ale prawdopodobnie będzie to pierwszy telefon, który będzie miał zarówno dwie kamery z przodu, jak i trzy aparaty z tyłu obudowy. Do tego też pewnie dołączona zostanie technologia firmy Zeiss, korzystająca z wielu rotujących soczewek. Wszystko to może sprawić, że Nokia 8 Pro będzie jednym z najciekawszych telefonów do robienia zdjęć.

nokia 8 pro render

Z dodatkowych informacji, telefon ten zapewne będzie posiadał ekran o proporcjach 18:9, szklany tył obudowy i będzie zasilany przez procesor Snapdragon 845. Warto dodać, że aparaty zamonotwane w tym modelu będą tworzone przy współpracy firmy Zeiss, co wręcz z automatu oznacza wysokiej jakości zdjęcia. Sama nazwa telefonu może ulec zmianie, ponieważ nowa Nokia/HMD lubi mieszać przy nazewnictwie swoich produktów, jednak jedno jest pewne – telefon z pięcioma aparatami nadchodzi.

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *